Вопрос и ответы на него

Чи зарахується твір на ЗНО з англійської, якщо написати в ньому власне ім*я?

Оксана Гатала
Чи зарахується твір на ЗНО з англійської, якщо написати в ньому власне ім*я?

DOCENT
Написавши своє ім'я в бланку відповідей Ви порушили вимоги п.18 розділу VI.
Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році


VI. Проведення зовнішнього оцінювання

18. Кожен абітурієнт забезпечується тестовим зошитом, бланком відповідей типу А та бланком відповідей типу Б (використовується лише в тестах з української мови і літератури, російської та іноземних мов).
Бланки відповідей абітурієнта кодуються в його присутності спеціальними наліпками зі штрих-кодами та НЕ ПОВИННІ МІСТИТИ ІНШИХ ОЗНАК ПЕРСОНАЛІЗАЦІЇ.

Крім того, передостаннє речення завдання 43 в тестовому зошиті з англійської:

Do not use ane personal information (e.g. names, dates, address, etc.)

Лилия
написать имя нужно, это требование по стилистике написания письма, просто не важно свое имя или выдуманное, хоть Том, хоть Вася - главное, что только имя, фамилию нельзя, т.к. письмо другу!

Анастасия Забигайло
То-есть, если я написала best wishes, nastya, то нормально?

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!