Вопрос и ответы на него

Чи має право студент коледжу брати участь в ЗНО-2014?

Александра Авророва
Чи має право студент коледжу (І-ІІ рівень акредитації), який навчається на 2-му курсі і в червні отримує Атестат про повну загальну середню освіту реєструватися і брати участь в ЗНО 2014? Якщо ні, то на основі якої постанови чи наказу? Дякую...

Сеня Ладан
Да!!

Леся
Якщо Атестат точно буде в цьому році, то так. Потрібна довідка з коледжу про те, що у червні 2014 студент отримає Атестат.

Геннадий Лялька
В цьому році МОН позбавило студентів коледжів права брати участь у ЗНО, є вже багато відмов з посиланням на те, що відповідно до статті ІІ Порядку проведення ЗНО у 2014 році, участь у зовнішньому оцінюванні може взяти особа, яка має повну загальну середню освіту або є випускником навчального закладу системи загальної середньої освіти поточного навчального року. Студенти 2-го курсу коледжу на момент реєстрації учасником ЗНО, ще не мають повної середньої освіти та не є випускниками навчального закладу системи загальної середньої освіти поточного навчального року.
Міністерство освіти, своїм Порядком порушило Постанову КМУ №1095 від 25.08.2004р., яка була прийнята з метою забезпечення реалізації конституційних прав громадян на рівний доступ до вищої освіти. Мабуть скоро це буде виправлено але на цей час ситуація склалася так.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua