Osvita.ua Вопросы ЗНО Чи можна здавати ЗНО, якщо навчаєшся на другому курсі в училищі?
Вопрос и ответы на него

Чи можна здавати ЗНО, якщо навчаєшся на другому курсі в училищі?

Danilova
Чи можна здавати зно якщо навчаєшся на другому курсі в училищі?

DOCENT
Якщо зареєструєтесь - то здавайте.
п.18 Розділу ІV Порядку проведення ЗНО потенційно дає таку можливість всім.

18. Особи, які виявили бажання пройти зовнішнє оцінювання, але через поважні причини не можуть зареєструватися в установленому порядку, повинні в межах часу, відведеного для реєстрації, особисто звернутися до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти за місцем проживання (перебування).

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!