Osvita.ua Вопросы ЗНО Обязательно сдавать украинский язык и литературу?
Вопрос и ответы на него

Обязательно сдавать украинский язык и литературу?

Кристиночка Дерингер
Я вместо укр. хочу другие предметы сдавать можно так? Или обязательно надо писать украинский?

Вилен (МОДЕРАТОР)
укр.мова та література - обов"язкові

Кристиночка Дерингер
спасибо

DOCENT
Для вступу до ВНЗ України обов'язковим є сертифікат з української мови та літератури.
Якщо Ви плануєте вступати до ВНЗ Вам потрібен такий сертифікат.

Якщо у Вас є сертифікат сертифікат з української мови та літератури за попередні роки - Ви можете скористатись ним і скласти тест з іншого предмета.

Кристиночка Дерингер
ну я в том году сдавала ЗНО оно ведь действительно 3 года?

DOCENT
Не зовсім так.

Згідно п.6 Розділу VI Умов прийому до ВНЗ України у 2014 р.

6. Вступники мають право подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2014 році, або сертифікати чи їх дублікати, видані у 2013, або 2012, або 2011, або 2010, або 2009, або 2008 роках.

Леся
З 2006 по 2014 - за всі роки дійсне. Ще не ввели обмеження в терміні дії Сертифіката.

DOCENT
Не вводьте в оману. В 2006 та 2007 роках ЗНО проводилось як експеримент і ці результати не можуть приймати приймальні комісії

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!