Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Христя Мисюк
Чи потрібен диплом вчителя молодчих класів, щоб викладати інформатику в початковій школі 

За дипломом я Викладач з інформатики. З 2013 року викладаю інформатику в молодчих класах. Чи можу я надалі викладати інформатику у НУШ не маючи диплома Вчителя молодчих класів?

Катюша Дубинець
Чи оплачуються психологу заміни уроків ? 

Навчалася на психолога у пед.університеті, на роботі у одній школі , заміни оплачували, а на іншій постійно безоплатна заміна, мотивують це тим , що я психолог, а не вчитель.

Кариша
педстаж та праця ФЛП за ліцензією 

Добрий день! Звертаюсь до Вас з проханням пояснити мені чому, я працюючи, вже 10 років ФЛП-керівником приватного дитячого садка з найманими працівниками, немаю педагогічного стажу? В мене є ліцензія, яка вже повторно надана мені за якісну роботу на безстроковий термін по здійсненню освітніх послуг у сфері дошкільної освти. Я виконую всі функції керівника, дотримуюсь Законодавства, немаю зауважень по роботі. Дуже вдячна за відповідь. З повагою!

Любовь
формат плану конспекту 

Доброго дня! наведить нормативні документи, в яких би чітко відображалось, як має виглядати план-конспект уроку. Всі говорять про те, що вчитель може визначати структуру і повноту самостійно. Але завучи все одно роблять догани до планів. Мої плани мають усі мети, структуру. але вони не розписані повністтю. (кожну вправу я повина прописати ще й в своєму конспекті). бо я не вчитель вищої категоріїї. мій стаж вже 15 років.

Regina Syngaevskaja
Чи може спеціаліст займати посаду ЗДВР? 

Чи може спеціаліст займати посаду ЗДВР?

Лариса
Чи є процедура відмови від добровільно-примусового безоплатного залучення вчителя іноземної мови до проведення мовних таборів 

МОН ввело спочатку пробно, а потім систематично і щорічно проведення пришкільних мовних таборів . Всі вчителі іноземної мови у "добровільно-примусовому" порядку призначаються і викладачами на заняттях і вихователями у даних таборах.Чи має вчитель відмовитися. Молодці ті. хто придумав задіяти вчителів ще й у літній період. А коли йти у відпустку, якщо запланував її раніше. а не в кінці червня. Одночасно потрібно прийняти ДПА у 9 класах, випустити їх зі школи і виписати атестати. То ж чи має право вчитель відмовитися працювати у таборі і чим можна аргументувати свою відмову. Ми ж вчителі, а не педагоги-організатори.

Галина
Чи має право директор відібрати у мене години і віддати вчителю з повними тижневим навантаженням? 

Я працюю в школі вчителем початкових класів на неповному тижневому навантаженні. Маю 3 клас(індивідуальне), 3 учні, навантаження 13 годин. У вчителя вищої категорії з повними тижневим навантаженням "випадає клас", до 1 класу не йде жодна дитина. Чи має право директор забрати в мене години, і віддати даній вчительці?

Раиса Кравчук
Комплектація на наступний навчальний рік 

Добрий день, Володимире. В мене знов питання. Мене не включили у список комплектації на наступний навчальний рік. Коли я запитала у завуча на якій підставі, вона відповіла, що я ж сказала про звільнення. Я сказала, що заяву на звільнення ще не писала, так як маю наміри на звільнення після відпустки у серпні місяці Завуч вимагає від мене заяву, щоб мене не комплектували. Проясніть, будь ласка! Раніше я вже зверталась до Вас з приводу тарифікації. Дякую!

vchutel
МОЯ ДИТИНА МАЙБУТНІЙ ПЕРШОКЛАСНИК 

Доброго дня! В мене питання до Вас. (Моя дитина майбутній першокласник, я працюю в школі. 17 квітня потрібно вести дитину на медогляд, але з дитиною немає кому їхати крім мене. Чи можуть мене відпустити з роботи чи потрібно брати відпуск на день за свій рахунок??? ) ДЯКУЮ.....

Таня Шутак
про навантаження 

Добрий день, скажіть, будь ласка, яке максимальне навантаження може мати вчитель, якщо уже має 0.5 ставки бібліотеки?

Nika
Булінг 

Чим відрізняється булінг педагога до дитини,від неетичноі поведінки?Якщо зі слів дитини визначили,що булінг є нецензурне слово,і підштовхування при ходьбі?Де і хто надасть грамотну консультацію,якщо начальство заставляє писати заяву на щвільнення?

жанна
положення про класне керівництво 

Добрий день .Чи може заступник з НВР 0,5 ставки мати ще класне кервіництво?При цьому бути вчителем англійської мови

Татьяна
Чи маю я право в 1 класi НУШ забрати ангмову i вести сама в свому класi ? 

Я учитель початкових класiв та учитель англмови в початкових класах за дипломом. Цього року беру 1 клас НУШ. Чи маю я право забрати англмову у вчителя англмови початкових класiв та вести сама в свому 1 класi всi предмети? Якщо так ,то на що посилатися? Менi говорять, що години англмови тарифiкованi на iншого вчителя i забрати не можна.

Віталій Ковальчук
Вихід з дикретної відпустки. 

Добрий день! Під час перебування в декретній відпустці школу закрили, у зв'язку з недостатньою кількістю учнів! При виході з декретної відпустки чи має право вчитель на працевлаштування в сусідніх школах!

Тетяна  Іванівна
чи може дирекція школи заставити йти вчителя на заміну іншого 

Моє навантаження 18 год і 0,5 ставки вихователь( вихователь у шкільному автобусі) Дирекція змушує мене заміняти уроки іншого вчителя, а для мене кожного дня проводити 7 уроків і супроводжувати учнів в автобусі до школи і зі школи після уроків важко. Робочий день з 7.00 до 16.30. Чи маю я право відмовитись від заміни уроків іншого вчителя? Чи оплачується така заміна?

Тетяна  Іванівна
чи може дирекція школи заставити йти вчителя на заміну іншого 

Моє навантаження 18 год і 0,5 ставки вихователь( вихователь у шкільному автобусі) Дирекція змушує мене заміняти уроки іншого вчителя, а для мене кожного дня проводити 7 уроків і супроводжувати учнів в автобусі до школи і зі школи після уроків важко. Робочий день з 7.00 до 16.30. Чи маю я право відмовитись від заміни уроків іншого вчителя? Чи опачується така заміна?

Раиса Кравчук
Чи потрібно писати заяву про прохання мене не тарифікувати на наступний навчальний рік, бо маю наміри звільнитися? 

Закінчується навчальний 2018-2019 рік. Маю наміри звільнитися після відпустки. Завуч просить написати заяву про відмову в тарифікації. До чого це може призвести? Чи не порушуються мої права? Дякую!

Оксана Иванова
Кваліфікація за дипломом - вчитель хімії та біології 

Вчитель в дипломі має кваліфікацію вчителя хімії та біології, його призначено на посаду вчителя хімії. Працівник вимагає, щоб в трудовій книжці зазначили, що призначена на посаду вчителя хімії і біології. Підкажіть, будь ласка, яким нормативним документом керуватися, щоб пояснити людині що призначають на одну посаду а викладати можна кілька предметів, відповідно до диплома про освіту

Maral
Чи порушено мої права? 

Маю кваліфікацію вчителя фізики та інформатики. У школу був прийнятий на посаду вчителя фізики та інформатики. Чи може директор зробити новий запис у трудовій книзі, вказавши мою посаду тільки як учителя фізики, аргументуючи тим, що я не можу займати дві посади одночасно. Чи порушені мої права?