Osvita.ua Вопросы Среднее образование Права учителя Чи може завуч школи бути класним керівником?
Вопрос и ответы на него

Чи може завуч школи бути класним керівником?

Елена Андреева
На основании какого документа, оплачивается классное руководство завучу школы, работающему на полставки?

Вилен
На це питання відповідь неодноразово надавалась. Скористайтеся пощуком. Проте можливо вам хтось її тут продублює.

Виктория Румянцева
Завуч школы относится к руководящему составу (не зависимо от ставки). По-этому, не может быть классным руководителем. Инструкция № 102 п. 36

Світлана Коробко
Не згодна.Згідно з пунктом 2.2 Положення про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.09.2000 р. № 434, обов'язки класного керівника покладаються на педагогічного працівника навчального закладу системи загальної середньої освіти, який має педагогічну освіту або відповідну професійну освіту та професійно-педагогічну підготовку, здійснює педагогічну діяльність, фізичний та психічний стан здоров'я якого дозволяє виконувати ці обов'язки, або на досвідченого майстра виробничого навчання директором навчального за їх згодою директором навчального закладу Відповідно до п.35 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року N 102, керівним працівникам не встановлюються доплати за класне керівництво, вчителям, викладачам, старшим викладачам, майстрам виробничого навчання та іншим педагогічним працівникам (крім керівних) загальноосвітніх навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації та...

Вилен (МОДЕРАТОР)
Раджу ще раз скористатися пошуком.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!