Osvita.ua Вопросы Среднее образование Права учителя Чи має право психолог школи бути класним керівником?
Вопрос и ответы на него

Чи має право психолог школи бути класним керівником?

елена
Чи має право психолог школи бути класним керівником

добрый педагог
скорее всего, что нет)

Дмитро
Згідно з пунктом 2.2 Положення про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.09.2000 р. № 434, обов'язки класного керівника покладаються на педагогічного працівника навчального закладу системи загальної середньої освіти, який має педагогічну освіту або відповідну професійну освіту та професійно-педагогічну підготовку, здійснює педагогічну діяльність, фізичний та психічний стан здоров'я якого дозволяє виконувати ці обов'язки, або на досвідченого майстра виробничого навчання директором навчального за їх згодою директором навчального закладу. Зважаючи на те, що практичний психолог ЗНЗ є педагогічним працівником, він може бути класним керівником

Елена Кресс
не зовсім з вами згодна, психолог може бути класним керівником якщо у нього є педагогічна освіта, тобто закінчив педагогічний ВНЗ, а найчастіше професію психолога здобувають зовсім не у педагогічних вузах.

Вилен
І все ж таки, посада психолога відноситься до педагогічних, а тому психолог може бути класним керівником.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!