Osvita.ua Вопросы Среднее образование Права учителя Де можна пройти кури, для того щоб працювати в школі чи дитячому садку?
Вопрос и ответы на него

Де можна пройти кури, для того щоб працювати в школі чи дитячому садку?

НатаИва
Маючи вищу освіту, але не педагогічну, де можна пройти кури, для того щоб працювати в школі чи дит.садку?

aladdin85
«Педагогічний працівник дошкільного навчального закладу — особа з високими моральними якостями, яка має відповідну ВИЩУ ПЕДАГОГІЧНУ ОСВІТУ...» (ч.1 ст. 30 ЗУ «Про дошкільну освіту»).
«Педагогічним працівником повинна бути особа з високими моральними якостями, яка має відповідну ПЕДАГОГІЧНУ освіту...» (ч.1 ст. 24 ЗУ «Про загальну середню освіту»)
Хоча:
«Особи з повною вищою педагогічною освітою або іншою повною вищою освітою, прийняті на посади педагогічних працівників за спеціальностями, фахівці з яких не готувалися вищими навчальними закладами або підготовлені у недостатній кількості, за умови проходження ними підвищення кваліфікації, атестуються як такі, що мають відповідну освіту» (п. 3.21 Типового положення про атестацію)
Однак третій пункт стосується лише осіб, які ВЖЕ прийняті.
Детальніше:
http://www.osvita.org.ua/articles/1514.html
http://www.osvita.org.ua/articles/1506.html
http://www.osvita.org.ua/articles/1093.html

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!