Osvita.ua Вопросы Среднее образование Права учителя Чи може вчитель за освітою працювати в ДНЗ?
Вопрос и ответы на него

Чи може вчитель за освітою працювати в ДНЗ?

Анжеліка Куртанич(Зелді)
За освітою я філолог,на днях хотіла влаштуватися вихователем в садочок,та мені відмовили,мовляв,треба або перекваліфікуватися,або довчитися...роз"ясніть мені будь-ласка,що робити?!Дякую!!!

aladdin85
«Педагогічний працівник дошкільного навчального закладу — особа з високими моральними якостями, яка має відповідну вищу педагогічну освіту...» (ч. 1 ст. 30 ЗУ "Про дошкільну освіту"). Філологія — це галузь знань 0203 "гуманітарні науки", а не 0101 "педагогічна освіта".
Стосовно перепідготовки зверніться до ВНЗ, які надають педагогічну освіту, та ознайомтесь з умовами перепідготовки.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!