Вопрос и ответы на него

Чи може адміністрація прийти на уроки з відвідуванням у вересні в 1 клас?

Галина
Директор хоче прийти з відвідуванням на другому тижні навчання в 1 клас. Це дозволяється? Рекомендується? Якщо так, то в якому документі це прописано?

Володимир Мініч
Директор може прийти на урок. Може прийти заступник, бо це їх пряма відповідальність і обов'язок. Саме директор відповідає за якість освіти в закладі.
Ст 26 п.3 Закону України ,,Про освіту''
Керівник закладу освіти в межах наданих йому повноважень:

організовує діяльність закладу освіти;
вирішує питання фінансово-господарської діяльності закладу освіти;
призначає на посаду та звільняє з посади працівників, визначає їх функціональні обов’язки;
забезпечує організацію освітнього процесу та здійснення контролю за виконанням освітніх програм;
забезпечує функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти;
забезпечує умови для здійснення дієвого та відкритого громадського контролю за діяльністю закладу освіти;
сприяє та створює умови для діяльності органів самоврядування закладу освіти;
сприяє здоровому способу життя здобувачів освіти та працівників закладу освіти;
здійснює інші повноваження, передбачені законом та установчими документами закладу освіти.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua