Вопрос и ответы на него

зменшення навантаження без згоди

Жанна Логинова
Доброго дня. працюю в школі вчителем хімії та біології (такий запис в трудовій). після виходу вчителя на пенсію була довантажена 7 годинами географіі, які викладала 5 років і пройшла 2 рази курсі з підвищення кваліфікаціі з даного предмету. зараз директор школи відбирає в мене ці 7 годин географії і виставляє їх на вакансію, за для того, щоб колишній вчитель географії був прийнятий знов на роботу. під час ознайомлення з тарифікацією, я написала, що не згодна зі зменшенням навантаження. чи є такі дії директора правомірними? і як я можу оскаржити дане рішення, якщо маю на це право?

Володимир Мініч
Якщо у Вас менше ставки і Ви не писали письмової згоди на це, то це грубе порушення з боку директора. Він зобов'язаний надати повне тижневе навантаження, якщо Ви прийняті на повне тижневе навантаження

Ст.25 п.2 Закону ,,Про загальну середню освіту''

Жанна Логинова
загалом було 27 годин. 7 забирають. питання, чи може директор забрати в мене ці 7 годин і виставити їх на вакансію без моєї згоди, за для того, щоб колишній вчитель географії був прийнятий знов на роботу (погіршення умов праці ст. 32 КЗоТ)

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua