Вопрос и ответы на него

Премія до Нового року

Valentyna Leonova
Скажіть, будь ласка, як преміюються вчителі до новорічних свят? Я перейшла працювати в іншу школу вчителем початкових класів. На попередньому місці роботи отримувала щорічно премію до Нового року. На новому місці мені сказали, що всі, хто прийшов працювати цього року не преміюються. Я звичайно засмутилася, але сьогодні дізналася, що із 6 нових людей, 2 отримали премію. То це що - дискримінаці, чи ми не гідні уваги адміністрації??? Наперед вдячна за інформацію!!!

Володимир Мініч
Преміювання працівників закладу здійснюється відповідно Положення про преміювання, як розробляє адміністрація за погодженням з профкомом. Нехай Вам покажуть, що там написано.

Valentyna Leonova
Профком поставили перед фактом. На запит мій чому так, директор сказала, що я на на контракті, і вона не зобов'язана переді мною звітувати.

Володимир Мініч
Зверніться в профком за захистом своїх трудових прав. Скажу зразу: вирогідність, що Ви щось отримаєте дуже мала. Така наша, на жаль, не поодинока реальність. Звісно, якщо написати купу скарг чи подати заяву в комісію з вирішення трудових спорів або подати в суд, то знайти правду можна.

Valentyna Leonova
Дуже дякую за пораду. Я розумію, що нічого не отримаю, та мовчати теж не можу. Діло принципу.)))

Володимир Мініч
Тоді вперед! Удачі!

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua