Osvita.ua Вопросы Среднее образование Права учителя Які гарантії вчителя передпенсійного віку?
Вопрос и ответы на него

Які гарантії вчителя передпенсійного віку?

Борис Борисов
Доброго дня! Працюю вчителем географії. Педстаж 35 років, в одній школі - 31 рік, маю вищу категорію. До минулого року було значне навантаження, але не за спеціальністю - інформатика, астрономія, трудове навчання, основи здоров я, але все по 0,5-1 годині. Курси по предметам з таким навантаженням не мають ніякого сенсу - 450 гривен заплати, а навантаження 0,5 години. З 23,5 годин оплата по "спеціалісту" - 11,5 годин. Я завжди мовчки підписував поперднє навантаження, а у серпні мені додавали години В нашій школі навантаження розподіляється в залежності від настрою директора, тому в 2017/2018 н. р. мені дали 14,5 годин - вона була роздратована. У минулому році мені прийшлося шукати роботу за сумісництвом. У цьому році я відмовився підписувати попереднє навантаження 12 годин і вимагаю 18 годин. До пенсії у мене 2 навчальних роки.Допоможіть, будь ласка, мені хоч трохи забезпечити свою старість, бо з такокго навантаження, яке мені надають пенсія буде менше мінімальної. У мене таке питання: чи зобов'язана директриса знайти години за вищою категорією, чи знову довантажить десятьма предметами по 0,5 години, що будуть оплачуватися за спеціалістом? Ще одне питання стосується розкладу. Кожного дня у мене розірваний розклад - обов'язково є перший і сьомий уроки, між ними є розриви в 1, 2 і навіть 3 уроки. Чи є якісь обмеження щодо"вікон"? Заздалегідь вдячний.

Лариса
З приводу "вікон", то уникати вікон це рекомендація пофспілки. ПК повинно погоджувати розклад. Поділ робочого часу на частини (перерва більше 2-х годин) суперечить КЗпП якщо ви прийняті на повне тижневе навантаження, то вправі його вимагати. Тарифікацію також має погодити ПК.
Але якщо годин немає (ніде взяти) то вас попереджають за два місяці про зменшення навантаження, якщо не погоджуєтеся, то звільнення.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!