Вопрос и ответы на него

Як має проходити методичний день?

Світлана
Доброго дня! Я працюю вчителем української мови та літератури в школі та маю лише 14 год педагогічного навантаження (за власним бажанням). Я працюю 3 дні на тиждень в закладі. Чи є нормативний документ, в якому вказано, що 2 дні (методичні дні), коли в мене немає взагалі уроків маю обов'язково бути на місці роботи? Якщо так- дайте, будь ласка, посилання на даний нормативний документ. Дякую

Alina
Вибачте, посилання не знайшла, але це питання виноситься на розгляд адміністрації, в деяких школах виходити не потрібно, в деяких обов'язково. Дуже часто це прописується в статуті школи або в колективному договорі.

Любов Лисаківська
Ст 25 Закону України Про загальну середню освіту "Педагогічне навантаження вчителя включає 18 навчальних годин протягом навчального тижня, що становлять тарифну ставку, а також інші види педагогічної діяльності в такому співвідношенні до тарифної ставки". А у Вас лише 14 ! Перечитайте також Правила внутрішнього трудового розпорядку, там також має бути прописано про методичний день. Але головний Ваш аргумент - неповне тижневе навантаження, хоча при цьому адміністрація могла Вам зробити лише 1 день вільний від уроків.

Teacher
Взагалі то коли у вчителя нема уроків це його час на перевірку зошитів, введення методичних справ і.т.д.

КОЛЯ
Ст 25 Закону України Про загальну середню освіту "Педагогічне навантаження вчителя включає 18 навчальних годин протягом навчального тижня, що становлять тарифну ставку, а також інші види педагогічної діяльності в такому співвідношенні до тарифної ставку. До інших видів педдіяльності належать перевірка зошитів, класне керівництво , тощо.
Дійсно все залежить від адміністрації школи. Такого поняття як " методичний день" в українському законодавстві не має . Воно регулюється колективним договором. Проте гроші ви отримуєте за проведені години. і не більше.
Якщо дали два дні то ще по - людськи

КОЛЯ
Галузевою угодою між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2011–2015 роки передбачено рекомендацію керівникам закладів та установ освіти і науки:

- створювати умови для використання педагогічними працівниками вільних від навчальних занять та виконання іншої педагогічної роботи за розкладом окремих днів тижня з метою підвищення кваліфікації, самоосвіти, підготовки до занять тощо за межами навчального закладу;

- при складанні розкладів навчальних занять уникати нераціональних витрат часу педагогічних працівників, які здійснюють викладацьку роботу, забезпечувати безперервну послідовність проведення уроків, навчальних занять, не допускати тривалих перерв між заняттями (так званих “вікон”).

Галузева угода, що підписана 1 березня 2011 року, є одним із основних нормативних документів соціального партнерства. На її підставі забезпечується реалізація досягнутих між Міністерством та ЦК Профспілки домовленостей про врегулювання професійних, трудових і соціально-економічних інтересів, прав і гарантій працівників освіти та...

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua