Osvita.ua Вопросы Среднее образование Права учителя Чи може бути завуч школи класним керівником?
Вопрос и ответы на него

Чи може бути завуч школи класним керівником?

galla
Чи може вчитель початкових класів (класовод другого класу ) одночасно обіймати посаду завуча молодших класів ?

Вилен
Так.

Аленушка Прекрасная
Только оплата за классное руководство производиться не будет

Вилен
Буде і оплата.

Аленушка Прекрасная
Профспілка:

Відповідно до п.35 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року N 102, керівним працівникам не встановлюються доплати за класне керівництво, вчителям, викладачам, старшим викладачам, майстрам виробничого навчання та іншим педагогічним працівникам (крім керівних) загальноосвітніх навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладів провадиться додаткова оплата за класне керівництво.
Тобто, згідно з інструкцією доплата за класне керівництво керівним працівникам не встановлюється.
Разом з тим, відповідно до Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2011-2015 роки сторони Угоди рекомендують керівникам закладів та установ освіти і науки здійснювати відповідні доплати керівним працівникам навчальних закладів, які виконують на підставі норм чинного законодавства викладацьку роботу, за умови покладення на них у випадках виробничої необхідності...

galla
Дякую за відповідь

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!