Osvita.ua Вопросы Среднее образование Права учителя Чи має право вчитель зафіксувати на відео відповідь учня ?
Вопрос и ответы на него

Чи має право вчитель зафіксувати на відео відповідь учня ?

Zhenia111
Взагалі вчитель має право зняти на відео те , що відбувається в класі , навіть , якщо це не подобається учням ? Який закон це дозволяє , або забороняє ?

Вилен
Навчальний процес має відкритий, публічнй характер, а отже може фіксуватися за допомогою відеозапису. Інша річ, що фіксувати краще весь урок, а не відповідь окремого учня. (П.1 ст. 307 ЦК України: " Фізична особа може бути знята на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку лише за її згодою. Згода особи на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку припускається, якщо зйомки
проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру."

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!