Вопрос и ответы на него

Чи має право вчитель молодших класів орієнтуватися на розклад дзвінків старшої школи?

EllaK
Доброго дня! В нашій гімназії вчитель 2-Б класу самостійно збільшує час уроків з 40хв. до 50 хв (тобто вчитель просто затягує час і забирає у дітей частину перерви). Діти не встигають навіть бутерброди перехопити на перерві, яка з 20хв. скоротилася до 5-10 хв. Таж сама ситуація після уроків. Уроки закінчуються о 13.00(+ обід, це 13.30), але дітей відпускають о 14.15. Скажіть будь ласка, чи має право вчитель не дотримуватися шкільного розкладу, якщо ні - то підкажіть, що потрібно зробити, щоб ситуація повернулася в законне русло. P.S. На вищевикладене запитання вчитель сказала, що вона просто не встигає давати матеріал.

Вилен (МОДЕРАТОР)
В Україні кажуть: "Як не наївся, то не налижишся", тобто, якщо вчителю не вистачило часу на уроці, то це є свідченням нераціонального планування або розподілу часу. Використання перерви для уроку - не є ефективним, оскільки учні бажають одного - перерви і умовний рефлекс спрацював - учні почули дзоник. Ви можете звернутися до адміністрації і це питання буде врегульовано.

Разом з цим зазначу, що ми просимо вчителів початкових класів розпочинати урок із загальним дзвоником та закінчувати з загальним. При цьому робити перерву під час уроку для відпочинку дітей. Це робиться для того, щоб учні не вистрибували в коридор та не зривали б уроки іншим учням.

Ірина
Відповідно до Закону України "Про загальну середню освіту" тривалість уроків у
початковій школі становить: у перших класах - 35 хвилин,
у других - четвертих - 40 хвилин.

EllaK
Дякую!

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua