Osvita.ua Вопросы Среднее образование Права учителя Чи може адміністрація вимагати плани-конспекти, написані від руки?
Вопрос и ответы на него

Чи може адміністрація вимагати плани-конспекти, написані від руки?

Шаповалова
Адміністрація школи вимагає писати плани-конспекти уроків від руки, мотивуючи це тим, що лише вчителям з категорією не нижчою , ніж 1, дозволяється друкований варіант плану-конспекту. Чи не є це абсурдом в епоху повальної комп"теризації країни і чи має право вчитель використовувати друкований варіант? Які нормативні документи чи методичні рекомендації висвітлюють це питання?

Олекса Позняк
Шановна.Українська освіта це суцільний дебілізм і знущання над учителем.У мене цього року було 0,5 години гуртка-здаю начальству журнал-переписуйте наново-чому?-потрібно щоб кожен місяць був на новому листку-так у мене 2 заняття на місяць-районо сказало так і робіть ато у школи будуть неприємност а з вас вирахуютьі. Яка б влада не прийшла а дебільне начальство ніде не дінеться-тільки прапорець на столі міняє.2 шляхи: або боротись з дебілами і вони вас викинуть зі школи або писати ручкою і якщо скажуть по діагоналі так по діагоналі. Учитель української школи -бесправна істота з якої збиткується батьки, адміністація, і навіть учні. Коли учителі обєднаються і почнуть відстоювати право на людську гідність?

Шаповалова
Щиро дякую за розуміння!Так, на жаль,наша система освіти трохи недолуга, через що страждають усі, хто має до неї стосунок...А ось останнє ваше питання, мабуть, залишиться риторичним...На жаль...

Сергей
Наказ МОН України "Про подолання проявів бюрократизму в освіті" 17.05.2005 N 297. Пункт 1.4:
- розробка планів проведення навчальних занять є компетенцією педагога, який і визначає їх структуру і форму;
Наскільки мені відомо, його ніхто не відміняв

Сергей
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 240 від 23.06.2000 р. «Про затвердження Інструкції з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах I - III ступенів.»:
«На основі календарних вчителі розробляють поурочні плани, структура і форма яких визначається ними самостійно.
Поурочний план може бути складений у вигляді конспекту, тез, таблиці тощо.»

Шаповалова
Пане Сергію,ваша відповідь дуже мені допомогла, тепер матиму чим мотивувати своє бажання використовувати друкований варіант плану-конспекту.Щиро дякую!!!

Олекса Позняк
Так ти ще й закони знаєш!!!!! На тобі 18 годин у 5 днів через урок вікно

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!