Вопрос и ответы на него

Чому директор в школі розподіляє години без згоди вчителя?

Леся
Я за спеціальністю вчитель математики та інформатики. До сьогодні я викладала всю інформатику (бо це всього 5кл-1год, 9кл -1 год, 10 кл - 1 год, 11 кл - 1 год) і до нагрузки математику 7-11 кл (19 год). Тепер у мене забрали інформатику у 5,6 і 9 класах, тим паче, що віддали не фахівцю. Чи маю я право сама вирішувати, що у мене нехай забирають, бо бажаю викладати інформатику в 5-11класах?

Оксана Гатило
Встановлення педагогічного навантаження педагогічним працівникам і оплата їх праці проводиться у відповідності до 25 Закону України «Про загальну середню освіту» від 13 травня 1999 року № 651-XIV ( з наступними змінами ) ( далі – Закон № 651-XIV ) та Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міносвіти України від 15.04.93 № 102 ( з наступними змінами ), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 27 травня 1993 р. за № 56 (далі – Інструкція № 102).

Стаття 25 Закону № 651-XIV визначає:
- поняття педагогічного навантаження вчителя ЗНЗ незалежно від підпорядкування, типу і форми власності;
- обсяги навчального та педагогічного навантаження;
- інші види педагогічної діяльності;
- розміри доплат за інші види педагогічної діяльності;
- обсяг педагогічне навантаження вихователів загальноосвітнього навчального закладу та загальноосвітньої спеціальної школи (школи-інтернату).

Так, педагогічне навантаження вчителя загальноосвітнього навчального закладу, це час, призначений для здійснення навчально-виховного процесу, та включає як навчальні години, так і інші види...

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ви написали про все, але не написали головного - на яку посаду ви призначені за наказом, що записано в трудовій.

Олекса Позняк
Учитель України раб директора. Де ви бачили щоб раб вибирав що робити-роби що наказують.А скаже директор іти під київраду підтримати Герегу- усі топають

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua