Вопрос и ответы на него

Що робити, коли не згоден з навантаженням?

Іван Лендєл
Працюю вчителем музики з повним тижневим навантаженням. При ознайомлення з попереднім тижневим навантаженням на наступний навчальний рік директор прочитала - 12 годин в 5-8 класах. Хоча в початковій школі в наявності є години музичного мистецтва.
1. Чи зобов'язаний директор при оголошення попереднього тижневого навантаження зачитувати меншу від ставки кількість годин?
2. Не погодившись з таким розподілом, чи маю право вимагати переросподілу годин? Якщо так, то яким чином це має відбуватися?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ви маєте право на всі години музики в школі, якщо ви основний працівник.

Разом з цим, музику мають право викладати і вчителя початкових класів і їхнє право викладати в своєму класі є первинним.

Проте, варто зазначити, що у випадку, коли вчитель початкових класів має більше, ніж ставку, то його тижневе навантаження можна зменшити на 1 годину, віддавши її вчителю музики, при цьому згода вчителя початкових класів не потрібна, оскільки в нього залишається навантаження не менше ставки.

Ви маєте право не погодитись з розподілом годин, подавши заяву про це на ім"я директора школи та зазначивши в попередній комплектації "з попереднім розподілом годин не погоджуюсь".

Іван Лендєл
Дякую за вичерпну відповідь.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Аби на користь:)

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua