Вопрос и ответы на него

Чи може вчитель перед початком навчального року (у серпні місяці) відмовитися від обов'язків класного керівника?

Катерина
Чи може "молодий спеціаліст" з навантаженням 12 год. відмовитися від обовязків класного керівника, якими законами та постановами він може керуватися під час "умовляння" директора НЗ?Навантаження 12 год - це лише 12 уроків на тиждень! а посада кл керівника вимагає постійного перебування з дітьми та у школі.!

вчитель
Школьные отношения самые не урегулированные законодательно. Никого не надо уговаривать. Если у вас хватит мужества сказать "нет" и вы готовы к тому, что директор может начать мстить, просто скажите "нет". Наверняка в школе есть пара хороших подруг директора с нагрузкой, но не желающих "тащить" класс.

Svetlana Rohzko
Може. Посилаючись на Поження про класного керівника.Згідно Наказу МОН України ві 29.06.2006 № 489 у п 2.2. "Обов'язки класного керівника покладаються директором навчального закладу на педагогічного працівника ..., за його згодою". Це згідно закону.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Цікаво, чому у молодого спеціаліста лише 12 годин навантаження?

Катерина
тому, що всі години треба роздати подружкам-майбутнім пенсіонеркам!))) я класний керівник лише протягом 2 років (взяла діток у 5 та вела до 6 класу), але зараз розуміючи, що наступного року моє навантаження буде сягати лише 10 годин, я не розумію за що мене наказують, коли є у школі вчителі які жодного разу не були класними кервниками , при цьому маючи повне навантаження+факультативи!

Вилен (МОДЕРАТОР)
Молодий спеціаліст забезпечується повною ставкою.

Катерина
а в якому положенні чи законі про це написано? я працюю за направленням, в якому написано що маю навантаження у розмірі "ставка", ще й житло написали "власне"))але як пояснили у відділі це просто формальність....чи є не надання мені зазначеної "ставки"порушенням договору про працевлаштування і що тепер робити?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Педагогічне навантаження вчителя включає 18 навчальних годин
протягом навчального тижня, що становлять тарифну ставку.

Педагогічне навантаження вчителя загальноосвітнього
навчального закладу незалежно від підпорядкування, типу і форми
власності обсягом менше тарифної ставки встановлюється тільки за його згодою.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua