Вопрос и ответы на него

Кто имеет приоритет - первый или второй?

Рустам
В нашей школе директор преподаёт историю. Меня, тоже историка, брали 10 лет назад на неполную ставку. Ставку постоянно понижали и довели до 7 часов (был личный конфликт с вмешательством профсоюза). Три года назад, несмотря на то, что я не имею полной ставки, директор взял ещё одного историка (из районо, занявшим должность "заступника з виховної роботи. За этот год этот завуч-историк сделал себе группу по инвалидности). А вот сейчас меня поставили перед фактом: или 5 часов, или под сокращение. При этом у завуча-историка-инвалида - 24 часа. Естественно, и у директора сколько-то (конкретно не знаю). Могут ли меня сократить реально? Кто имеет в этом случае приоритет - я, которого взяли на работу раньше или завуч-инвалид, которого взяли после меня? И как добиться справедливого распределения часов, если в РАЙОНО поддерживают директора (неоднократно просила там дополнительные часы, но не помогало)?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Якщо ви один історик в школі, то спочатку адміністрація щколи має забезпечити ставкою вас, а потім залишок годин взяти собі. Основна посада директора - директор, заступника - заступник, тому вони забезпечуються годинами лише за умови, що основний працівник - вчитель історії забезпечений годинами. Ви маєте написати заяву про те. що бажаєте в наступному навчальному році мати повне педнавантаження і НЕ ПИСАТИ заяву зі згодою на неповне навантаження на наступний навчальний рік. Т, що вас брали 10 років назад з неповним навантаженням не має значення адже ви один основний працівник - вчитель історії.

Володимир
Рустам, Ви знали, що йшли на неповне тижневе навантаження, тому і залишаєтесь на неповному. Якщо ви не згодні так працювати, вас мають право звільнити з роботи.

Рустам
Щиро дякую за обидві відповіді! Але кому вірити? В чому накладка: мене мають забезпечити годинами, я не повинен писати згоду (і це втішає), але при цьому мене мають право звільнити (це вже неприємно)? Я йшов на неповну ставку з обіцянками поступово набрати години, взяти класне керівництво. Але обіцянки залишилися балачками. (Адже той конфлікт відбувся саме на цю тему. Тепер мені це ставлять у провину і кажуть, що я підривав у минулому авторитет директора).

Вилен (МОДЕРАТОР)
Я НАПОЛЯГАЮ на своїй позиції за умови, що ви прийняті на посаду вчителя історії, що ніхто, окрім вас не прийнятий на посаду вчителя історії

Рустам
Щиро та тепло дякую Вам за вашу роботу, за поради! Вони підтримують і вселяють впевненість! Будемо жити! :)

Рустам
А ще підкажіть, будь ласка, які кроки треба мені здійснити, щоб довести адміністрації школи своє право на повну ставку? Буду безмежно вдячний!!!

Вилен (МОДЕРАТОР)
Адміністрація знає про ваше право, а доводиться все дуже просто - у вас в штаті школи немає іншого вчителя історії.

Напишіть заяву в райвно про те, що просити здійснити перевірку правильності розподілу педагогічного навантаження на наступний навчальний рік щодо вас, оскільки ви вважаєте, що навантаження розподілено неправильно і ви як один єдиний штатний вчитель історії маєте право на повну ставку з цього предмету, а адміністрація школи віддала ці години іншим працівникам, які не є штатними вчителями історії. Вимагайте письмової відповіді.

Далі можна звернутися до прокуратури, якщо райвно не вирішить цю проблему, а якщо не буде це зроблено до 1 вересня, то можна і до суду (позов безкоштовний).

Рустам
Низький Вам уклін! Ваша робота дуже потрібна і корисна! Та якщо у мене виникнуть питання щодо подальших дій, то куди я можу звернутися, щоб попросити консультацію? Я розумію, що Ви користуєтесь комп*ютером, але, можливо, є якась приймальня, де можна отримати більшість відповідей на питання, що виникають, так би мовити, онлайн? Чи є така адреса або телефон? Будь ласка!

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua