Вопрос и ответы на него

Чи зобов"язанний я звітувати адміністрації про своє місцезнаходження?

Василий Шмындрук
Працюю викладачем в системі професійно-технічної освіти. Відповідно до розкладу у II семестрі в понеділок у мене уроки починаються о 12.20, вівторок - о 10.15, четвер - о 11.05, пятницю - о 9.20. Адміністрація навчального закладу, в особі заступника директора з навчально-методичної роботи (завуча) вимагає, щоб я на роботу приходив о 8.00, або !!!!!!!! телефонував їй, де я знаходжусь зранку до початку моїх занять за розкладом. При цьому у мене немає класного керівництва, а зарплату я отримую за проведені уроки.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Вам варто ще раз добре ознайомитись з правилами внутрішнього трудового розпорядку в частині робочого часу. Як правило, викладач має прийти на роботу за 15 хвилин до початку пари.

Василий Шмындрук
Дякую за відповідь. Трудові відносини між трудовим колективом і адміністрацією у нас обумовлені в "Колективному договорі", хоча і поверхово. Там вказано посилання на дотримання нормативно-правових документів трудового законодавства у сфері освіти. І це має рацію. В освіті усе давно унормовано в положеннях та нормативних документах. Але хіба того хтось дотримується. У нас в Трудовому договорі вказано, що працівники повинні отримувати розрахункові листи на заробітну плату. Ну і що? Адміністрація діє за принципом совдепії: "Что хочу, то и ворочу". Складається враження, що після кожного самодурства представників адміністрації, потрібно бігти до суду з позовом. Якщо у міністерстві усвідомлюють потребу в рішучих реформах, то в навчальних закладах таким духом навіть і не пахне.

Svetlana Rohzko
В Україні робочий день викладача ненормований. Тобто залежить від кількості годин. Ваша робота ці години вичитати. У колдоговорах ніхто не може вписати повноцінний 8-годинний робочий день.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua