Osvita.ua Вопросы Среднее образование Права учителя Чи маю я право допрацювати до кінця навчального року?
Вопрос и ответы на него

Чи маю я право допрацювати до кінця навчального року?

Олександра Сухолитка
Якщо вчитель аестувався у 2008 році, а у березні 2013 р. рішенням атестаційної комісії відповідно до п. 3.15 Положення про атестацію було перенесено на 1 рік, то чи може такий вчитель працювати лише до атестації 2014 року, чи може допрацювати до кунця 2013-2014 н. р., тобто до 30 травня 2014 року

Вилен (МОДЕРАТОР)
Такий вчитель повинен був бути проатестований в цьому навчальному році. Якщо людина збиралася звільнятися і тому не проатестувалася, то це питання до адміністрації.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!