Вопрос и ответы на него

Чи потрібно вчителям працювати у вихідні дні?

Лариса Бойко
Без будь-яких попереджень і обговорень директор школи наказала працювати окремим вчителям у вихідні дні, особисто мені 7-го січня з 8.00 до 15. 00. Розумію, що це порушення моїх прав і трудового законодавства. Як це можна довести директору? Це не перший випадок, коли порушуються права вчителя у нашій школі.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Просто не працювати. Різдво - це державне свято: чи, може, вашому директору не подобаються державні свята? А що значить "наказала"? Видала наказ? То скиньте скан. Дуже хочеться на цей витвір подивитися.

Лариса Бойко
Працюю у Басаньській ЗОШ І-ІІІ ст. Пологівського району Запорізької області. Сканований документ послала на електронну адресу, не знаю, як його можна тут прикріпити.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Чим далі від столиці - тим більше безглуздя. Років 15 назад і у нас таке чергування було, тепер все зводиться до того, що складається графік чергування адміністрації навчального закладу на мобільному телефоні, який доводиться до відома управління освіти та чергового (охоронника) закладу, щоб знали куди телефонувати у непередбачуваних ситуаціях. За це адміністрація має 7 днів додаткових до відпустки. Вимагайте від директора наказ, де було б зазначено, що цей день буде оплачено в подвійному розмірі, а потім ще перевірте, як цей день протабельовано (цей день неможливо поставити вчителю робочим :) ).

MykS
У вихідні дні чергувати можуть тільки відповідальні особи, тобто директор, його зами, виконуючі їх обовязки з оплатою, ну ще сторожі, решта - виключно по згоді, але вони все ж не відповідальні і у випадку пригоди відповідати буде все одно директор

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua