Osvita.ua Вопросы Среднее образование Права учителя Чи в праві заступник начальника міськво вимагати пояснення у директора школи про те, що вона не повідомила про лікарняний лист?
Вопрос и ответы на него

Чи в праві заступник начальника міськво вимагати пояснення у директора школи про те, що вона не повідомила про лікарняний лист?

nechiporukvadim
Чи в праві заступник начальника міськво вимагати пояснення у директора школи про те,що вона не повідомила про лікарняний лист?

MykS
Документом про хворобу є лікарняний лист, хвора людина не зобовязана ще щось писати, досить повідомити на роботу про хворобу, інакше - то самодурство начальника.Але практика у районних управліннях така, що вони задрали директорів вимогами всіляких інформацій про кожник ПУК у своїй школі чи роботу по вказівці управління. Реально на кожну школу щодня приходиться десь по 2 письмових інформації, яку треба везти в управління. Тим більше це дивно, що навіщо тоді існує електронна пошта?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Відповідно до Конституції України громадянин взагалі може відмовитися від пояснень будь-яких своїх дій.

nechiporukvadim
А якщо вона наполягає.Чи є таке в законодавстві?

Вилен (МОДЕРАТОР)
ст.63 Конституції України

MykS
Нехай собі наполягає, а щось напише проти Вас - то напише на себе фактично в прокуратуру. Документ - лікарняний, решта - самодурство

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!