Вопрос и ответы на него

Чи має право завуч примушувати вчителів до взаємовідвідувань уроків?

lina
має право завуч заставляти ходити на відкриті уроки колег,а якщо не прийшов вимагати писати письмове пояснення?скільки відкритих уроків мусить вчитель відвідати?

MykS
Не має формально ніякого права, хіба що критикувати за неучасть у методичній роботі. Взагалі дуже погано, якщо в школі представники адміністрації нічим більше не зайняті, крім школи - не займаються ні своїми дітьми, ні внуками, скніють на роботі і у вихідні дні та крадуть час також у підлеглих, вимагаючи їх виконувати всіляку дурну роботу. В педагогіці все давно придумано, вчителі навчені ще у вузах, а їх мордують постійно адміністратори всякою самоосвітою та різними придумками. Взагалі школа так заорганізована зараз, що вчителі і школярі тікають з неї кожного дня, як від рабства, в школі на прохідній охоронники, класи всі відкриваються ключем. Школа перестала принаджувати людей для неформального спілкування. Зайде якийсь випускник в школу і шарахається потім від замучених вчителів. В радянські часи школа була душевною, а вчителі постійно спілкувалися з випускниками

Kate Online
Вимагати - ні. Письмове пояснення також ні, якщо ви в той час були у себе не уроці. але ми так робили у першій моїй школі. Ходили, дивилися. Я як молодий спец. була рада такій практиці.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua