Вопрос и ответы на него

Що робити: КРУ виявило бухгалтерські помилки при нарахуванні зарплат?

Олег
Працюю учителем 11років , У районі перевірка КРУ сказали що я за останні 3 роки не повинен був отримувати індексації ( була зміна бухгалтера , прийшла нова і вона не правильно нараховувала ) і мені зауч школи повідомила у розмові ( ніяких актів ,документів , офіційних викликів у РВО не було ) що мені за три роки переплатили на 8 тис. гривень і я повинен повернути 7тис ( 1тис зняли податку) ,зауч сказала що я повинен піти до бухгалтера( того який зробив помилку,вона і досі головний бухгалтер ) і там вияснити яким чином повертати.
У мене зарплата 1250гр. Вина не моя .Які виходи ?
Спасибі.

Надежда
Здесь, кажется, когда-то обсуждали эту тему и писали, что КТО ОШИБСЯ -тот и ПЛАТИТ. Не платите. Надо было им учиться хорошо в своё время.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Так, тема обговорювалась. У даному випадку мова йде про неправильне (з точи зору КРУ) застосуванння законодавства бухгалтерією. Це питання бухгалтерії, а не працівника. Нехай бухгалтерія і доводить в різних інстанціях свою правоту щодо нарахування вам зарплати. вирахувати з вашої зарплати щрось можна лише за вашою письмовою заявою. Тому раджу ніяких заяв не писати. Бухгалтерії простіше з вашої зарплати щось утримати, а ніж ддоводити правильність своїх дій.

Олег
Дякую за допомогу.
Директор зібрав заучів школи і повідомив їм , що вони повинні мене заставити ,щоб я підписався під тим ,що я визнаю борг.(Це мені повідомила одна із заучів ) і тепер на мене будуть тиснути .І ще вона мені сказала ,що говорила з цією бухгалтеркою ,і бухг... сказала щоб я прийшов підписав визнання боргу , але мені не прийдеться його виплачувати ,що вони самі там щось скрутять і з району із шкіл ,вчителів десь там із премій ,назбирають і виплатять .
Але я думаю ,що як тільки я підпишу ,то про всі свої слова вони забудуть і борг буду на мені
В районі я знаю мінімум 3 вчителів яким нарахували борги по 2тис ,3тис.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Справа ваша: визнавати чи не визнавати борг. Проте я раджу вам обрати таку позицію: "Я не бухгалтер і не знаю як правильно нараховується зарплата. Те, що мені нараховують, те я і отримую. За правильність нарахування зарплати відповідає компетентна людина - бухгалтер, яка вчилась правильно нараховувати зарплату, утримувати податки, яка за це зарплату отримує і несе відповідальність. Бухгалтер же чимось керувалась, коли так нараховувала зарплату, то хай і доводить свою правоту, а мене не чіпайте - я нічого писати та підписувати не буду".


Якщо вони хочуть погасити цей борг самі, то їм ніхто не заважає цього зробити.

У вас є впевненість, що КРУ правильно все перевірило, а бухгалтер не права? У мене немає. А в результаті постраждаєте ви.

Нехай бухгалтерія подає до суду, але вони цього не зроблять, оскільки їм самим доведеться і виплачувати....

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua