Osvita.ua Вопросы Среднее образование Права учителя Робота за сумісництвом
Вопрос и ответы на него

Робота за сумісництвом

Алла Стоян
Я працюю в школі на посаді заступника директора, додатково маю 8,5 годин навантаження. Крім цього працюю за сумісництвом з навантаженням 4 години, як керівник гуртка в будинку творчості (викладацька та творча діяльність). Чи я маю право проводити гурток у свій час для відпочинку (обідню перерву)? Дякую.

Вилен (МОДЕРАТОР)
ви маєте право використовувати обідню перерву на власний розсуд.

Алла Стоян
Дякую! А якою статтею закону я можу це довести? Чим саме мені себе захистити?

Вилен (МОДЕРАТОР)
ст.66 КЗпПУ

Алла Стоян
Ще раз дякую!

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!