Osvita.ua Вопросы Среднее образование Права учителя Чи є чинним Лист МОН від 27 листопада 2000 р. № 109?
Вопрос и ответы на него

Чи є чинним Лист МОН від 27 листопада 2000 р. № 109?

Luda
Методисти міського центру психології стверджують, що зазначений лист втратив чинність, а саме в частині «…тривалість робочого тижня практичного психолога (соціального педагога) - 40 годин. Але Із них 20 год. відводиться для роботи безпосередньо в навчальному закладі (психодіагностична, консультаційна, корекційно-відновлювальна та розвивальна робота, психологічна просвіта та навчальна діяльність), а 20 год. відводиться на підготовку до проведення соціально-психологічних заходів, обробку результатів досліджень, оформлення висновків, планування та звітність. Дані роботи практичний психолог (соціальний педагог) має право виконувати за межами навчального закладу (у бібліотеці, у навчально-методичних та наукових центрах, удома). …»
Якщо лист втратив чинність, то прошу зазначити яким документом він був скасований.

aladdin85
Найперше, що скажу: лист НЕ є нормативно-правовим актом, а тому не може встановлювати якісь правові норми. Це лише офіційне роз'яснення від органу, що видав нормативно-правовий акт. Витяг, який Ви зробили з листа, посилається на п. 4.8 Положення про психологічну службу системи освіти України, але з 2009 року це Положення було переписано, і у зміненому Положенні (п. 4.6) зазначено лише, що тривалість встановлюється чинним законодавством. І є схожий оновлений лист від МОН, деталі подивіться тут: http://buhgalter.com.ua/news/373658/

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!