Вопрос и ответы на него

Чи можу я розраховувати на викладання інформатики в 2 класі?

Ирина Гава
Працюю в школі 9 років, весь цей період викладала інформатику в 2-4, 9-11 класах (фах за дипломом "вчитель математики та інформатики"). В минулому 2012-2013 навчальному році пройшла курси-тренінг на базі ЗОІППО "Методика викладання інформатики в початковій школі", що проводив ЗОІППО спеціально для вчителів, які будуть викладати інформатику в 2 класі за новою навчальною програмою (новий Держстандарт). В новому 2013-2014 н.р. на роботу в школу взяли молодого вчителя інформатики (в цьому році закічив університет) і всі години віддали йому. Чи маю я право вимагати від адміністрації, щоб викладання інформатики в 2 класі надали мені?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Не зрозуміло на якій ви посаді і яке ваше навантаження.

Ирина Гава
посада - вчитель математики, навантаження - 18 год, спеціаліст ІІ категорії, вдова, що виховує дитину до 18 років

Nika
оскільки ви прийняті на роботу саме вчителем математики, ставка - повна, то інші години мають право вам не надавати.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Якщо є штатний вчитель інформатики, то він забезпечується годинами інформатики в першу чергу і має право претендувати на всі години інформатики.

IREN TASH
і за фахом, і в трудовій книжці записано "вчитель математики та інформатики", а на роботу взяли іншого вчителя, як пояснила мені директор "потому что она молодая" (мені 35 років). взагалі, я мала на увазі, чи можу я лише за умови того, що пройшла курси-тренінг і є спеціалістом ІІ категорії, вимагати від директора віддати 1 год в 2 класі мені. я в цьому році атестуюсь, і хотілось би по обох предметах пройти атестацію.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua