Osvita.ua Вопросы Среднее образование Права учителя Входит ли срочная служба в армии в пед стаж?
Вопрос и ответы на него

Входит ли срочная служба в армии в пед стаж?

викинг
входит срочная служба в армии в пед стаж.

володимир
Входе. П О С Т А Н О В А кабінету міністрів від 31 січня 2001 р. N 78 . 5. До стажу педагогічної роботи зараховується час перебування громадян України на військовій службі, час перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та відпустка без збереження заробітної плати (частини третя і шоста статті 179 Кодексу законів про працю України)

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!