Osvita.ua Вопросы Среднее образование Права учителя
Вопросы
Світлана
Як має проходити методичний день? *

Доброго дня! Я працюю вчителем української мови та літератури в школі та маю лише 14 год педагогічного навантаження (за власним бажанням). Я працюю 3 дні на тиждень в закладі. Чи є нормативний документ, в якому вказано, що 2 дні (методичні дні), коли в мене немає взагалі уроків маю обов'язково бути на місці роботи? Якщо так- дайте, будь ласка, посилання на даний нормативний документ. Дякую

Юля Марієн-Година
Чи обов'язково я маю писати розгорнуті плани-конспекти уроків від руки на кожен день? *

Чи можна подавати удрукованому вигяді конспекти? Хто їх має перевіряти? І чи це пов'язано з регіональними відділами освіти, адже нам сказали писати вручну, а от у сусідньому районі дозволили друкувати? Була б вдячна за обгрунтовану і підтверджену якимись конкретними даними відповідь.

Vikusya Kusch
Коли обідати вчителю? *

Дуже часто ми чуємо від адміністрації- ви не маєте права їсти з дітьми у їдальні, навіть до туалету повинні ходити після уроків..Я вважаю, що це не правильно, адже я не хочу псувати власне здоров'я, але як це довести адміністрації?

Я ВикториЯ
Хто несе відповідальність за збереження життя і здоров'я учнів під час випускного? *

Хто несе відповідальність за збереження життя і здоров'я учнів під час випускного ? (Маю на увазі не урочисту частину, а подальше святкування). Чи зобов'язаний классний керівник бути присутнім на цьому святкуванні?

Алла Коноваленко
Чи можуть у мене забрати години? *

На даний час у мене 13,7 год навантаження, скажіть будь ласка чи можуть без мого дозволу забрати в мене 2.1 год для навантаження іншого вчителя?

Инна Боброва
Как происходит распределение педнагрузки? *

При распределении педагогической нагрузки продолжающий работать учитель-пенсионер пользуется равными правами с учителями-НЕпенсионерами?

Ole4k@
Имеют ли право родители и администрация посещать уроки? *

Чи мають право батьки вимагати постійного відвідування уроків? І яким чином можна їм це заборонити?

Regina Syngaevskaja
Чи може спеціаліст займати посаду ЗДВР? 

Чи може спеціаліст займати посаду ЗДВР?

Лариса
Чи є процедура відмови від добровільно-примусового безоплатного залучення вчителя іноземної мови до проведення мовних таборів 

МОН ввело спочатку пробно, а потім систематично і щорічно проведення пришкільних мовних таборів . Всі вчителі іноземної мови у "добровільно-примусовому" порядку призначаються і викладачами на заняттях і вихователями у даних таборах.Чи має вчитель відмовитися. Молодці ті. хто придумав задіяти вчителів ще й у літній період. А коли йти у відпустку, якщо запланував її раніше. а не в кінці червня. Одночасно потрібно прийняти ДПА у 9 класах, випустити їх зі школи і виписати атестати. То ж чи має право вчитель відмовитися працювати у таборі і чим можна аргументувати свою відмову. Ми ж вчителі, а не педагоги-організатори.

Галина
Чи має право директор відібрати у мене години і віддати вчителю з повними тижневим навантаженням? 

Я працюю в школі вчителем початкових класів на неповному тижневому навантаженні. Маю 3 клас(індивідуальне), 3 учні, навантаження 13 годин. У вчителя вищої категорії з повними тижневим навантаженням "випадає клас", до 1 класу не йде жодна дитина. Чи має право директор забрати в мене години, і віддати даній вчительці?

Раиса Кравчук
Комплектація на наступний навчальний рік 

Добрий день, Володимире. В мене знов питання. Мене не включили у список комплектації на наступний навчальний рік. Коли я запитала у завуча на якій підставі, вона відповіла, що я ж сказала про звільнення. Я сказала, що заяву на звільнення ще не писала, так як маю наміри на звільнення після відпустки у серпні місяці Завуч вимагає від мене заяву, щоб мене не комплектували. Проясніть, будь ласка! Раніше я вже зверталась до Вас з приводу тарифікації. Дякую!

vchutel
МОЯ ДИТИНА МАЙБУТНІЙ ПЕРШОКЛАСНИК 

Доброго дня! В мене питання до Вас. (Моя дитина майбутній першокласник, я працюю в школі. 17 квітня потрібно вести дитину на медогляд, але з дитиною немає кому їхати крім мене. Чи можуть мене відпустити з роботи чи потрібно брати відпуск на день за свій рахунок??? ) ДЯКУЮ.....

Таня Шутак
про навантаження 

Добрий день, скажіть, будь ласка, яке максимальне навантаження може мати вчитель, якщо уже має 0.5 ставки бібліотеки?

Nika
Булінг 

Чим відрізняється булінг педагога до дитини,від неетичноі поведінки?Якщо зі слів дитини визначили,що булінг є нецензурне слово,і підштовхування при ходьбі?Де і хто надасть грамотну консультацію,якщо начальство заставляє писати заяву на щвільнення?

жанна
положення про класне керівництво 

Добрий день .Чи може заступник з НВР 0,5 ставки мати ще класне кервіництво?При цьому бути вчителем англійської мови

Татьяна
Чи маю я право в 1 класi НУШ забрати ангмову i вести сама в свому класi ? 

Я учитель початкових класiв та учитель англмови в початкових класах за дипломом. Цього року беру 1 клас НУШ. Чи маю я право забрати англмову у вчителя англмови початкових класiв та вести сама в свому 1 класi всi предмети? Якщо так ,то на що посилатися? Менi говорять, що години англмови тарифiкованi на iншого вчителя i забрати не можна.

Віталій Ковальчук
Вихід з дикретної відпустки. 

Добрий день! Під час перебування в декретній відпустці школу закрили, у зв'язку з недостатньою кількістю учнів! При виході з декретної відпустки чи має право вчитель на працевлаштування в сусідніх школах!

Тетяна  Іванівна
чи може дирекція школи заставити йти вчителя на заміну іншого 

Моє навантаження 18 год і 0,5 ставки вихователь( вихователь у шкільному автобусі) Дирекція змушує мене заміняти уроки іншого вчителя, а для мене кожного дня проводити 7 уроків і супроводжувати учнів в автобусі до школи і зі школи після уроків важко. Робочий день з 7.00 до 16.30. Чи маю я право відмовитись від заміни уроків іншого вчителя? Чи оплачується така заміна?

Тетяна  Іванівна
чи може дирекція школи заставити йти вчителя на заміну іншого 

Моє навантаження 18 год і 0,5 ставки вихователь( вихователь у шкільному автобусі) Дирекція змушує мене заміняти уроки іншого вчителя, а для мене кожного дня проводити 7 уроків і супроводжувати учнів в автобусі до школи і зі школи після уроків важко. Робочий день з 7.00 до 16.30. Чи маю я право відмовитись від заміни уроків іншого вчителя? Чи опачується така заміна?

Раиса Кравчук
Чи потрібно писати заяву про прохання мене не тарифікувати на наступний навчальний рік, бо маю наміри звільнитися? 

Закінчується навчальний 2018-2019 рік. Маю наміри звільнитися після відпустки. Завуч просить написати заяву про відмову в тарифікації. До чого це може призвести? Чи не порушуються мої права? Дякую!

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!