Osvita.ua Вопросы Среднее образование Права учителя
Вопросы
Світлана
Як має проходити методичний день? *

Доброго дня! Я працюю вчителем української мови та літератури в школі та маю лише 14 год педагогічного навантаження (за власним бажанням). Я працюю 3 дні на тиждень в закладі. Чи є нормативний документ, в якому вказано, що 2 дні (методичні дні), коли в мене немає взагалі уроків маю обов'язково бути на місці роботи? Якщо так- дайте, будь ласка, посилання на даний нормативний документ. Дякую

Юля Марієн-Година
Чи обов'язково я маю писати розгорнуті плани-конспекти уроків від руки на кожен день? *

Чи можна подавати удрукованому вигяді конспекти? Хто їх має перевіряти? І чи це пов'язано з регіональними відділами освіти, адже нам сказали писати вручну, а от у сусідньому районі дозволили друкувати? Була б вдячна за обгрунтовану і підтверджену якимись конкретними даними відповідь.

Vikusya Kusch
Коли обідати вчителю? *

Дуже часто ми чуємо від адміністрації- ви не маєте права їсти з дітьми у їдальні, навіть до туалету повинні ходити після уроків..Я вважаю, що це не правильно, адже я не хочу псувати власне здоров'я, але як це довести адміністрації?

Я ВикториЯ
Хто несе відповідальність за збереження життя і здоров'я учнів під час випускного? *

Хто несе відповідальність за збереження життя і здоров'я учнів під час випускного ? (Маю на увазі не урочисту частину, а подальше святкування). Чи зобов'язаний классний керівник бути присутнім на цьому святкуванні?

Алла Коноваленко
Чи можуть у мене забрати години? *

На даний час у мене 13,7 год навантаження, скажіть будь ласка чи можуть без мого дозволу забрати в мене 2.1 год для навантаження іншого вчителя?

Инна Боброва
Как происходит распределение педнагрузки? *

При распределении педагогической нагрузки продолжающий работать учитель-пенсионер пользуется равными правами с учителями-НЕпенсионерами?

Ole4k@
Имеют ли право родители и администрация посещать уроки? *

Чи мають право батьки вимагати постійного відвідування уроків? І яким чином можна їм це заборонити?

wodolij
Чи маю право викладати у школі???? 

Добрий вечір!!!!!Я закінчила політехнічний уіверситет ( спеціаліст), зараз навчаюся в педагогічному( центр післядипломної освіти), потрібно вчитися 2,5 р. Ще залишився 1р. Чи маю я право працювати в школі, якщо курс педагогіки я уже здала????????

Annet Vlasova
достроковий вихід з декрету 

Хочу вийти з декретної відпустки раніше (2,6 років), працювала вчителем в інтернаті. Тепер пропонують тільки посаду вихователя з графіком до 21.00. Чи має право керівництво інтернату не взяти меня на посаду, з якої я ішла в декретну відпустку?

Микола
працевлаштування 

Маю вищу інженерну освіту та 8 років педагогічного стажу вчителя інформатики в училищі, але немає педагогічної освіти, чи можу працювати вчителем інформатики в сільській школі

Оксана Царёва
Максимальное количество часов для преподавателя, у которого 0,5 ставки юриста 

Здравствуйте. За основным местом работы я преподаватель колледжа. Дополнительно я работаю там же юрисконсультом на 0,5 ставки. И это получается у меня совмещение профессий, я так понимаю, а не внутреннее совместительство. Могу ли я получать больше, чем ставку преподавателя (720 часов)? Если да, то какое максимальное количество "часов" я могу "читать"?

Марія
Чи може мати вчитель який має тижневе навантаження 7 годин вихідні дні серед тижня? 

Працюю в школі маю навантаження 7 годин в тиждень, уроки маю в вівторок і пятницю. Чи повинна я виходити на роботу в понеділок , середу і четвер, якщо в ці дні їде перевірка в школу по вивченні стану викладання. А також скажіть чи можу у дні коли немаю уроків поїхати за кордон, бо дирекція школи каже що в мене вихідних немає і я повинна бути на роботі коли перевірка, а якщо хочу в вільний від уроків день поїзати за кордон то повинна на цей день написати заяву щоб мені надали на цей день відпустку за власний рахунок

Анжела Давиденко
Чи можу я працювати у ЗНЗ, в яких класах, предмет? 

Маю диплом молодшого спеціаліста з наступним записом:викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, художник-виконавець, керівник аматорського дитячого колективу (гуртка, студії).Дякую

Jane
Діловодство в школі 

Доброго часу доби! Працюватиму другий рік, маю 22 години, директор школи назначим мене діловодом без мого відома, на кінець навчального року була лише вчителем, а після відпустки в тарифікаційному списку ще й діловод, чи маю я право відмовитися?

Олена
Оплата праці психологу школи і вчителю початкових класів. 

Чи можу я працювати психологом школи та вчителем початкових класів, отримуючи заробітну плату і психолога (0,5 ст.), і вчителя початкових класів з усіма надбавками (престижність, оплату за перевірку зошитів, класне керівництво). Які статті Закону України це регулюють?

Марія Іванівна
відпутка до 3 років по догл. за дитиною 

Чи обов"язково я маю йти у відпустку по догляду за дитиною до трьох років? Що вигідніше йти чи залишитись працювати? маю 23 години навантаження.

logepchelax
Имеет ли право администрация забирать часы у учителя 

В школе работаю 5 лет. По диплому "математик", но сразу же, как приняли на работу, прошла курсы информатики. Прошла 2 года назад курсы повышения квалификации как учитель математики и информатики. Перед началом учебного года завуч ставит меня перед фактом, что у меня забирают часы информатики в пользу учителя труда, т.к. ни один учитель не хочет делиться с трудовиком и поэтому я обязана отдать свои часы, т.к. в прошлом году у меня было 27 часов (математика+информатика). При чём все это было преподнесено с криком, упреками и угрозами. Как мне стоит поступить по закону? Спасибо за ответы.

Іра Мужів
Чи може соціальний педагог з повним навантаження отримати 0,5ставки заступника директора з виховної роботи? 

Чи може соціальний педагог з повним навантаженням отримати 0,5ставки заступника директора з виховної роботи?

Светлана Андреева Буркат
замена уроков 

Имеет ли право учитель отказаться заменять отсутствующего коллегу другой специальности (например: учитель математики заменяет историю) без оплаты и без согласия учителя, просто "чтобы дети не гуляли урок"?

Інна
Відпустку 

Чи маю я право на відпустку перед декретом,якщо іти в декрет в січні 2018.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!