Osvita.ua Вопросы Среднее образование Права учителя
Вопросы
Світлана
Як має проходити методичний день? *

Доброго дня! Я працюю вчителем української мови та літератури в школі та маю лише 14 год педагогічного навантаження (за власним бажанням). Я працюю 3 дні на тиждень в закладі. Чи є нормативний документ, в якому вказано, що 2 дні (методичні дні), коли в мене немає взагалі уроків маю обов'язково бути на місці роботи? Якщо так- дайте, будь ласка, посилання на даний нормативний документ. Дякую

Юля Марієн-Година
Чи обов'язково я маю писати розгорнуті плани-конспекти уроків від руки на кожен день? *

Чи можна подавати удрукованому вигяді конспекти? Хто їх має перевіряти? І чи це пов'язано з регіональними відділами освіти, адже нам сказали писати вручну, а от у сусідньому районі дозволили друкувати? Була б вдячна за обгрунтовану і підтверджену якимись конкретними даними відповідь.

Vikusya Kusch
Коли обідати вчителю? *

Дуже часто ми чуємо від адміністрації- ви не маєте права їсти з дітьми у їдальні, навіть до туалету повинні ходити після уроків..Я вважаю, що це не правильно, адже я не хочу псувати власне здоров'я, але як це довести адміністрації?

Я ВикториЯ
Хто несе відповідальність за збереження життя і здоров'я учнів під час випускного? *

Хто несе відповідальність за збереження життя і здоров'я учнів під час випускного ? (Маю на увазі не урочисту частину, а подальше святкування). Чи зобов'язаний классний керівник бути присутнім на цьому святкуванні?

Алла Коноваленко
Чи можуть у мене забрати години? *

На даний час у мене 13,7 год навантаження, скажіть будь ласка чи можуть без мого дозволу забрати в мене 2.1 год для навантаження іншого вчителя?

Инна Боброва
Как происходит распределение педнагрузки? *

При распределении педагогической нагрузки продолжающий работать учитель-пенсионер пользуется равными правами с учителями-НЕпенсионерами?

Ole4k@
Имеют ли право родители и администрация посещать уроки? *

Чи мають право батьки вимагати постійного відвідування уроків? І яким чином можна їм це заборонити?

fyjysv
Чи може вчитель інформатики викладати в початковій школі? 

Добрий день! Я за фахом вчитель математики та інформатики , але прцюю вихователем ГПД. Чи маю право вчити інформатику в початкових класах, чи вчитель початкових класів ?

Сергей Буслович
Можно ли собирать на (5 минутку) во время уроков ? 

5 минутка длится минут 15 и это происходить на первом уроке в понедельник , можно что то с этим сделать ?

Сергей Буслович
Может ли директор запретить ученикам ходить в магазин ? 

Директор запретил всем ученикам школы ходить в магазин до 12:00. Можно ли нарушать этот запрет ?

nfyz
Чи можу я одночасно займати посаду фахівця з охорони 

Доброго дня! Поясніть будь-ласка,я працюю в загальоосвітній школі вчителем з навантаженням 15 годин чи можу я одночасно займати посаду фахівця з охорони праці (навантаження фахівця з охорони праці повна ставка 3200 грн) в цьому ж навчальному закладі.

Алекс
Загально шкільна класна година між 5 і 6 уроками. 

Чи має право адміністрація зобов'язувати проводити класну годину у школі між 5 і 6 уроками, а потім учбовий процес продовжується? При такомі підході учні мають на день 9 уроків. Чи має право класний керівник проводити класну годину після уроків не з усім класом, а в залежності від необхідності/ або з дівчатками, або індивідуальну роботу, або групою учнів/? Якими документами є можливість довести адміністрації, що збільшувати робочий день учням негуманно?

Вікторія Козаченко
Кадрове питання 

Якщо я директор школи, можу я призначита на посаду заступника директора свого близкого родича?

Vika
Могу ли я уволится,если..? 

Могу ли я уволиться в любое время,если в заявление при поступлении на работу был указан на период декретного отпуска учитель,которого я вышла заменять??? Очень переживаю по этому поводу. Я младший специалист ставка 18 часов ,какая зарплата мне полагается?

Елена
совещания учителей 

Правомерно ли собирать учителей на совещания в 14.00., если у меня уроки закончились в 12.30

мама та діти
освіта у вчителя молодших класів 

Добрий день! Підкажіть будь ласка, основні вимоги при влаштуванні на роботу вчителем молодших класів? Чи обов'язкова вища освіта?

Каріна
Передача документів 

Я перевелася з посади завуча на вчителя до 01.09. Станом на 21.09 у мене раптом вимагають, щоб я передала папери наступному завучу. Але ж прийом-передача має бути при переводі, а не тоді, коли вже новий завуч працює майже місяць. Як це проаргументувати. Вже місяць вона за них відповідальна. Чи є якісь терміни.

Liuba Frider
Я є вчитель хімії і біології по наказу! Тижневе навантаження 16 годин. Чи можу я забрати уроки природознавства у вихователя який... 

Я є вчитель хімії і біології по наказу! Тижневе навантаження 16 годин. Чи можу я забрати уроки природознавства у вихователя який проатестований як вчитель природознавства який немає наказу на вчителя.

nfyz
Чи можу я працювати фахівцем з охорони праці? 

Доброго дня! Поясніть будь-ласка,я працюю в загальоосвітній школі вчителем з навантаженням 15 годин чи можу я одночасно займати посаду фахівця з охорони праці (навантаження фахівця з охорони праці повна ставка 3200 грн) в цьому ж навчальному закладі.

Тетяна Клименко
Працюю заступником директора з НВР на 0,5 ставки + маю 18 годин. Скільки годин має складати мій робочий день? Щиро дякую! 

Працюю заступником директора з НВР на 0,5 ставки + маю 18 годин. Скільки годин має складати мій робочий день? Щиро дякую!

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!