Osvita.ua Вопросы Среднее образование Права учителя
Вопросы
Світлана
Як має проходити методичний день? *

Доброго дня! Я працюю вчителем української мови та літератури в школі та маю лише 14 год педагогічного навантаження (за власним бажанням). Я працюю 3 дні на тиждень в закладі. Чи є нормативний документ, в якому вказано, що 2 дні (методичні дні), коли в мене немає взагалі уроків маю обов'язково бути на місці роботи? Якщо так- дайте, будь ласка, посилання на даний нормативний документ. Дякую

Юля Марієн-Година
Чи обов'язково я маю писати розгорнуті плани-конспекти уроків від руки на кожен день? *

Чи можна подавати удрукованому вигяді конспекти? Хто їх має перевіряти? І чи це пов'язано з регіональними відділами освіти, адже нам сказали писати вручну, а от у сусідньому районі дозволили друкувати? Була б вдячна за обгрунтовану і підтверджену якимись конкретними даними відповідь.

Vikusya Kusch
Коли обідати вчителю? *

Дуже часто ми чуємо від адміністрації- ви не маєте права їсти з дітьми у їдальні, навіть до туалету повинні ходити після уроків..Я вважаю, що це не правильно, адже я не хочу псувати власне здоров'я, але як це довести адміністрації?

Я ВикториЯ
Хто несе відповідальність за збереження життя і здоров'я учнів під час випускного? *

Хто несе відповідальність за збереження життя і здоров'я учнів під час випускного ? (Маю на увазі не урочисту частину, а подальше святкування). Чи зобов'язаний классний керівник бути присутнім на цьому святкуванні?

Алла Коноваленко
Чи можуть у мене забрати години? *

На даний час у мене 13,7 год навантаження, скажіть будь ласка чи можуть без мого дозволу забрати в мене 2.1 год для навантаження іншого вчителя?

Инна Боброва
Как происходит распределение педнагрузки? *

При распределении педагогической нагрузки продолжающий работать учитель-пенсионер пользуется равными правами с учителями-НЕпенсионерами?

Ole4k@
Имеют ли право родители и администрация посещать уроки? *

Чи мають право батьки вимагати постійного відвідування уроків? І яким чином можна їм це заборонити?

nataly
чи має право вчитель біології викладати фізичну культуру в 8-11 класах? 

Я викладаю в школі біологію. На наступний навчальний рік в мене неповне навантаження. Адміністрація закладу пропонує мені довантаження годинами фізичної культури.

Оксана
Добий день. Я працюю у школі вчителем біології , чи маю я право викладати основи медични знань ? 

Добий день. Я працюю у школі вчителем біології , чи маю я право викладати основи медични знань ?

Валентина Дорош
Нарахування відпускних 

Я працюю в школі вчителем. У відпустку ( за період з серпень 2016 - серпень 2017) йду з 29 травня. У той же час я хочу піти на пенсію після цього відпрацьованого періоду. Тому навантаження на наступний навчальний рік я не взяла. Директор школи вимагає заяву на звільнення в липні, відразу після відпустки. Чи не перерахують потім відпускні в меншу сторону, бо я практично не відпрацюю місяць до серпня 2017 року? Дякую за відповідь.

Светлана
Педагогічне навантаження 

Доброго дня! Працюю в школі з 2000 року. За фахом - учитель французької мови та літератури. В цьому році вступила до педагогічного вузу для отримання другої вищої освіти за спеціальністю - англійська мова та література. Викладаю англійську мову 15 років . В цьому навчальному році прийняли на роботу молодого спеціаліста на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи. За фахом вона учитель англійської мови та літератури. На наступний навчальний рік вона претендує на години англійської мови. Чи має право адміністрація школи забрати у мене ці години ? Дякую за відповідь.

123456
Пришкільний табір 

Чи можуть мене з тимчасовим наказом на роботу призначити директором пришкільного табору? Як можна відмовитися, як що директор школи наполягає?

Надя
Чи має право працівник освіти відпроситися у директора закладу для того щоб піти на свято до своєї дитини в школу 

Працюю бібліотекарем в навчальному закладі, хотіла піти на свято в школу до своєї дитини. Чи може директор не дозволити відвідати свято дитини

світлана
навантаження за фахом 

За дипломом я вчитель математики та фізики. Багато років викладаю тільки математику з 5 по 11 клас. Чи має право адміністрація забрати години математики і дати тільки фізику (ніколи не викладала фізику в старших класах. в 7-9 працювала років 12 назад в іншій школі) ?

Ksena
Заява про прийом 

Доброго дня. Чи маю я право зараз написати заяву про прийом на роботу з нового навчального року, так як в кінці травня в мене закінчується строковий договір, а продовжувати не хоче відділ освіти. І чи матиму я перевагу, якщо я є спеціалістом певного предмету, а людина на чиєму я місці виходить з декрету і не є спеціалістом, та прийнята теж по строковому договору. Дякую за відповідь.

Анна
Про педагогічне навантаження 

Працівник прийнята на посаду бібліотекаря (півставки). Вийшовши на роботу з декрету (дитині немає 3 років) вимагає довантажити її 9 годинами за фахом, проте у школі вже є 2 вчителі цього фаху (вчитель вищої категорії з 15 роками стажу і молодий спеціаліст з 2 роками стажу). Чи має право директор відмовити їй, якщо загальна кількість годин за даним фахом у школі - 17 і вчителів довантажують за рахунок гурткової роботи та факультативів? Чи має право директор перевести вчителя вищої категорії на неповне тижневе навантаження?

Oleg Stretovych
Чи має право вчитель вести відеозйомку свого уроку? І які нормативні документи регулюють це? 

Працюючи вчителем в школі, я вперше стикнувся з проблемою відеозйомки своїх власних уроків. Маючи власний блог я знімаю уривки своїх уроків, щоб поділитися інформацією та новими методами навчання з колегами звідусіль. Чи має право адміністрація заборонити відеозйомку і які нормативні акти регулюють це право?

Світлана  Ковальова
Керівник методоб'єднання класних керівників 

Хто має право стати керівником методоб'єднання класних керівників? Чи є якісь вимоги? Це може бути звичайний спеціаліст чи повинен все ж таки бути вчитель-методист? Чи є доплата за цю роботу?

Laaraa
Пришкільний табір 

Чи можуть мене, вчителя початкових класів, з 20 годинним тижневим навантаженням заставити працювати вихователем у пришкільному таборі з 7 годинним робочим днем?На який закон мені посилатися при відповіді на запитання?

А.А
Керівник пришкільного табору 

Чи можуть призначити керіаниким табору вчителя зі стажем 2 роки? Як вчителеві відмовитися від призначення?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!