Osvita.ua Вопросы Среднее образование Права учителя
Вопросы
Світлана
Як має проходити методичний день? *

Доброго дня! Я працюю вчителем української мови та літератури в школі та маю лише 14 год педагогічного навантаження (за власним бажанням). Я працюю 3 дні на тиждень в закладі. Чи є нормативний документ, в якому вказано, що 2 дні (методичні дні), коли в мене немає взагалі уроків маю обов'язково бути на місці роботи? Якщо так- дайте, будь ласка, посилання на даний нормативний документ. Дякую

Юля Марієн-Година
Чи обов'язково я маю писати розгорнуті плани-конспекти уроків від руки на кожен день? *

Чи можна подавати удрукованому вигяді конспекти? Хто їх має перевіряти? І чи це пов'язано з регіональними відділами освіти, адже нам сказали писати вручну, а от у сусідньому районі дозволили друкувати? Була б вдячна за обгрунтовану і підтверджену якимись конкретними даними відповідь.

Vikusya Kusch
Коли обідати вчителю? *

Дуже часто ми чуємо від адміністрації- ви не маєте права їсти з дітьми у їдальні, навіть до туалету повинні ходити після уроків..Я вважаю, що це не правильно, адже я не хочу псувати власне здоров'я, але як це довести адміністрації?

Я ВикториЯ
Хто несе відповідальність за збереження життя і здоров'я учнів під час випускного? *

Хто несе відповідальність за збереження життя і здоров'я учнів під час випускного ? (Маю на увазі не урочисту частину, а подальше святкування). Чи зобов'язаний классний керівник бути присутнім на цьому святкуванні?

Алла Коноваленко
Чи можуть у мене забрати години? *

На даний час у мене 13,7 год навантаження, скажіть будь ласка чи можуть без мого дозволу забрати в мене 2.1 год для навантаження іншого вчителя?

Инна Боброва
Как происходит распределение педнагрузки? *

При распределении педагогической нагрузки продолжающий работать учитель-пенсионер пользуется равными правами с учителями-НЕпенсионерами?

Ole4k@
Имеют ли право родители и администрация посещать уроки? *

Чи мають право батьки вимагати постійного відвідування уроків? І яким чином можна їм це заборонити?

Мария
Документи в інклюзії 

Які документи веде психолог, що надає додаткові корекційно-розвиткові послуги в інклюзивному класі?

Lyudmila
Хто має право очолити районну профспілкову організацію? 

Перейшовши до ОТГ створюється нова профспілкова організація працівників освіти, до складу якої входить 7 навчальних закладів. Чи має право директор одного із навчальних закладів очолити таку організацію?

Lyudmila
Профспілкові організації шкіл Решетилівського району на обком профспілки перераховують по 23%. Ми вважаємо що це багато. Чи правом?... 

Профспілкові організації шкіл Решетилівського району на обком профспілки перераховують по 23%. Ми вважаємо що це багато. Чи правомірно змінити цей відсоток відрахувань? Якщо так, то яким чином? І взагалі хто його визначає? Де нам про це дізнатися?

освітянка
Про медичний огляд методистів 

Чи зобов'язані методисти методичного кабінету проходити медичний огляд і де це прописано? Дякую

Анатолій
звільнення чи перевід на посаду 

Працюю у школі !-111 ст. відділу освіти райдержадміністрації,з 01.01.2018 року у зв"язку утворенням ОТГ навчальний заклад переходить у підпорадкування ОТГ.Чи правомірно вчителям писати заяви на звільнення і прийом на роботу.В такому випадку компенсація відпускних не оплачено,у ОТГ можуть рахувати відпускні за пророблений час у ОТГ.Не краще написати заяву про перевід з однієї установи до іншої.Як правильно поступити?

Ле
Встреча выпускников 1978г. 

Будет ли встреча выпускников 1978 г, если да, то когда и где. Я училась в Немировском педучилище. Закончила в 1978 г. Если проводятся встечи, с удовольствием приеду. Ответ можно прислать на: selenalena023@gmail.com Спасибо.

Lyudmila
Яка мінімальна кількість членів профспілки? 

Колектив складається із 12 осіб, 7 - це основні працівники, решта - сумісники. Чи є можливість створити свою власну профспілкову організацію?

Таня Потиенко
Чи обовязково потрібно вести щоденник класного керівника? 

В одних школах адміністрація вимагає щоденник класного керівника, а в інших ні. як це за законом регулюється?

Рая Романюк
"Вікна" кожного робочого дня 

Навантаження 20 год математики. 5 "вікон" на тиждень. у середу два підряд. Таким чином, математика по розкладу є шостими уроками. Чи таке можливо?

Вчитель
Відгули 

Поясніть, будь ласка, як вчитель може заробити "відгули" і коли їх використовувати?

Елена Бараева
Чи може керівник закладу примушувати педагогів до виконання не своїх посадових обов*язків (пибирання теріторії, ремонт класних кімнат... 

Чи може керівник закладу примушувати педагогів до виконання не своїх посадових обов*язків (пибирання теріторії, ремонт класних кімнат) ???

Yuriy Prokopenko
Чи має право на щорічну відпустку перед декретом? 

Моя дружина працює в навчальному закладі 14 років (на роботу приймали 15 серпня). У декретну відпуску йде приблизно з 20 березня. Чи можливо взяти щорічну відпустку (56 днів) перед декретною. Чи має право відмовити бугалтерія? Поясніть будь-ласка. Дякую за інформацію.

Наталія Рябець
Чи повинні вчителеві відшкодовувати витрати на транспорт? 

Я працюю в школі, яка знаходиться за 25км. від мого села.Кожен день витрачаю на дорогу 50грн.+ витрати на наочність. Причому в моєму селі три школи.в одній із них працює вчитель віком за 70 років. Чи повинні мені повертати кошти витрачені на транспорт?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!