Osvita.ua Вопросы Среднее образование Права учителя
Вопросы
Світлана
Як має проходити методичний день? *

Доброго дня! Я працюю вчителем української мови та літератури в школі та маю лише 14 год педагогічного навантаження (за власним бажанням). Я працюю 3 дні на тиждень в закладі. Чи є нормативний документ, в якому вказано, що 2 дні (методичні дні), коли в мене немає взагалі уроків маю обов'язково бути на місці роботи? Якщо так- дайте, будь ласка, посилання на даний нормативний документ. Дякую

Юля Марієн-Година
Чи обов'язково я маю писати розгорнуті плани-конспекти уроків від руки на кожен день? *

Чи можна подавати удрукованому вигяді конспекти? Хто їх має перевіряти? І чи це пов'язано з регіональними відділами освіти, адже нам сказали писати вручну, а от у сусідньому районі дозволили друкувати? Була б вдячна за обгрунтовану і підтверджену якимись конкретними даними відповідь.

Vikusya Kusch
Коли обідати вчителю? *

Дуже часто ми чуємо від адміністрації- ви не маєте права їсти з дітьми у їдальні, навіть до туалету повинні ходити після уроків..Я вважаю, що це не правильно, адже я не хочу псувати власне здоров'я, але як це довести адміністрації?

Я ВикториЯ
Хто несе відповідальність за збереження життя і здоров'я учнів під час випускного? *

Хто несе відповідальність за збереження життя і здоров'я учнів під час випускного ? (Маю на увазі не урочисту частину, а подальше святкування). Чи зобов'язаний классний керівник бути присутнім на цьому святкуванні?

Алла Коноваленко
Чи можуть у мене забрати години? *

На даний час у мене 13,7 год навантаження, скажіть будь ласка чи можуть без мого дозволу забрати в мене 2.1 год для навантаження іншого вчителя?

Инна Боброва
Как происходит распределение педнагрузки? *

При распределении педагогической нагрузки продолжающий работать учитель-пенсионер пользуется равными правами с учителями-НЕпенсионерами?

Ole4k@
Имеют ли право родители и администрация посещать уроки? *

Чи мають право батьки вимагати постійного відвідування уроків? І яким чином можна їм це заборонити?

Людмила
Виставлення оцінки за вивчення вірша напам'ять 

Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, яким нормативним документом можна довести, що вірш напам'ять учень не обов'язково повинен вивчити до наступного уроку, а має право вчити поки не вивчить.

Nana
Отказаться от работы в пришкольном лагере 

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, имею ли я право отказаться от работы воспитателем в пришкольном летнем лагере? Учитель английского языка. Спасибо

Джаная Мамедова
Я вчитель сумісник.... 

Я вчитель сумісник. Мої досягнення йтимуть в індивідуальну картку педагога по обох школах чи перемоги учнів у різних конкурсах будуть відноситись до індивідуальної картки того закладу, в якому навчаються учні-переможці?

Oxana Vengrin Chorna
Доброго дня! скажіть, будь ласка, скільки робочих тижнів повинен записати вчитель у класному журналі з розрахунку 1год в тиждень, і чи всі вчителі мають право ущільнювати теми для вичитки програми???? 

У вчителів виникла проблема з вичиткою годин навчальних предметів, використовуючи рекомендований лист МОН № 1/9-315 від 07 червня 2017 року яка кількість годин може бути записана в журналі???

PETRO
Чи зобов'язаний приймати участь у тижні циклової комісії? 

Чи зобов'язаний я приймати участь у тижні циклової комісії, якщо голова циклової комісії раніше не говорила про проведення такого тижня, а повідомила за два тижні до проведення? Чи правомірні мої будуть дії, якщо я відмовлюсь від участі і чи вплине це на мою атестацію.

лара
про педнавантаження 

Спеціальність - англійська мова. Довантажена історією до ставки, за відсутності спеціаліста. У квітні хочуть прийняти спеціаліста з історії. Чи мають право приймати нову людину в кінці навчального року і забрати в мене історію з 1 квітня.

Наталія
Про викладання предмету 

Чи може соціальний педагог викладати предмет основи здоров'я в школі?

Светлана БулгаковаМедынская
відвідування уроків адміністрацією 

чи має право адміністрація на відвідування уроків вчителя та ще й без попередження?

Galina Pulina
Это мой текст. Не стыдно ли красть? 

Это из моей книги Трудные темы литературы

Марина Кірнос
право на викладання курсів "Мистецтво" та "Художня культура" 

Мій фах за дипломом " філолог, учитель російської мови та літератури"(ДДУ,1986р.). Викладаю зарубіжну літературу, художню культуру, інтегрований курс "Мистецтво" з часів їх запровадження. Маючи певні необхідні здібності неодноразово проходила курси підвищення кваліфікації з усіх предметів, маю сертифікати. На наступний навчальний рік до мого комплектування не включили курс "Мистецтво", виставили його на вакансію і повідомили мені , що, можливо, я буду його викладати як "заміну уроків". Ознайомившись з відповідями на схожі запитання колег, прошу вас, скажіть, чи маю я право викладати зазначені предмети і на які документи спиратись?

Елена
Робота вчителя за сумісництвом 

Я працюю в іншій школі за сумісництвом, отримуючи заробітню плату за разові години. Школа на даний момент знаходиться на карантині, але директор вимагає, щоб я приходила на роботу. Чи повинна я ходити в школу де працюю за сумісництвом, в той час коли учні не навчаються?

Людмила Людмила
Через який термін після працевлаштування можна йти в декретну відпустку? 

Добрий день.З 1березня 2018р влаштувалася в школу на посаду педагог-організатор повна ставка.У вересні 2018 маю піти в декретну відпустку.Чи маю право отримати відпустку влітку, а у вересні декретну? Поясніть будь ласка мої можливості в цій ситуації. До цього часу не працювала.

Карина
Кто имеет право на 1 клас? 

Подскажите пожалуйста кто имеет право набирать первый класс? На данный момент два четвёртых класса, первый будет один. Кто имеет право быть классным руководителем? Учитель пенсионер который имеет околот40 лет стажа и никогда не работал в гпд или учитель Болле молодой у которого это только первый выпуск и работал все время в гпд. Заранеее благодарю!

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!