Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оплата труда учителя
Вопросы
Юлия Вдовиченко
оплата 

Доброго дня! підскажіть будь ласка по якій категорії повинна нараховуватися заробітна плата. Маю два дипломи: 1. вчитель української мови та літератури; 2. вчитель зарубіжної л-ри та німецької мови. У 2014 році була проатестована на ІІ категорію з української мови та л-ри. По якій категорії повинна нараховуватися зп по предмету зарубіжна л-ра та німецька мова?

Elena Voinarovska
оплата уроков в инклюзивных классах 

положена ли надбавка за проведение уроков учителю музыкального искусства в инклюзивных классах и как она начисляется?

Ирина Иришка
диплом магістра 

Працюю понад 20 років учителем початкових класів, категорії не маю. оскільки диплом педучилища, лише 11 тарифний розряд. У грудні 2018 року отримала диплом магістра зі спеціальності учитель укр мови. Запитання: оскільки я тепер маю вищу освіту, автоматично з 1 грудня 2019 року мені мають нараховувати зарплатню, як спеціалісту 2 категорії? Чи це можливо лише через півтора року після атестації? Дякую за відповідь

Профком
чи потрібно вчителю НУШ проходити курси інклюзії щоб отримувати доплату.економісти відмовляються проводити оплату вчителю 1 класу(НУШ) аргументуючи це тим,що він не пройшов курси інклюзії 

чи потрібно вчителю НУШ проходити курси інклюзії щоб отримувати доплату.економісти відмовляються проводити оплату вчителю 1 класу(НУШ) аргументуючи це тим,що він не пройшов курси інклюзії

Елена Дьякова
оплата праці вихователя інклюзивної групи , якщо асистент на лікарняному 

В інклюзивній групі двоє особливих дітей з серйозними порушеннями. Під час хвороби асистента вихователя все навантаження лягає на плечі виховательки, бо через брак кадрів, замінити неможливо. Яку доплату і як правильно встановити такому педагогові?

Юлiя Ваша
Де тут правда , коллеги??як правильно оплатити заміну.?? 

Я виходила на заміну уроків директора, поки вона була на курсах.Вправно записувала класні журнали.записи заміни є в журналі наказів. Вичитувала свої години.Та коли спитала директора щодо оплати заміни- сказала - як "карта ляже", ніхто нікому не винен нічого, що поміняємось днями... Де тут правда коллеги??

Наталія
освіта при прийнятті на посаду вчителя-дефектолога 

Питання: Прошу надати роз’яснення чи можуть працювати особи вчителем-дефектологом якщо в дипломах вказано: Особа №1.(спеціальність "Корекційна освіта", кваліфікація "Логопед. Дефектолог. Спеціальний психолог дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів"; Особа №2.(спеціальність "Спеціальна освіта (логопедія)", кваліфікація: магістр спеціальної освіти. Дефектолог-логопед. Вчитель-реабілітолог. Яка спеціальність та кваліфікація повинна бути вказана в дипломі при прийняті на роботу вчителя-дефектолога. В посадовій інструкції на цю посаду в розділі кваліфікаційні вимоги вказано "Вчитель-дефектолог: вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи."

Irochka
оплата праці вчителя-методиста 

Доброго дня! Моя мама вчитель методист, у неї 36 років стажу, вища категорія, 18 годин ставка. Яка у неї повинна бути заробітна плата? Дякую!

Татка
Відсоток за престижність 

Голова ОТГ повідомив, що з нового року відсоток за престижність будуть отримувати тільки ті вчителі, які брали участь у конкурсах та проектах, всі інші не отримуватимуть нічого. Чи законно це? Керівникам закладів освіти ОТГ доручено визначити критерії, за якими будуть виплачуватися відсотки за престижність. знову ж не всім педагогам.

Олександра
Заміна тимчасово відсутнього вчителя 

Чи може заступник директора, який працює на 0,5 ставки заступника і має 18годин як предметник, здійснювати заміну вчителя, який перебуває у відрядженні? Дякую.

Lidia Mironova
Про виховні плани при неоплачуваному класному керівництві 

Доброго дня! Чи повинен класний керівник, у якого 4 учні в класі, тобто не здійснюється оплата за класне керівництво вести щоденник класного керівника і виховні плани з класом?

Margoshik
Поділ класу на підгрупи при змінах кількості учнів 

На 1 вересня в першому класі було 26 учнів, поділу на вивчення англ.мови не було. Протягом першого семестру прибули ще два учні. Чи правомірно залишити клас у кількості 28 учнів на другий семестр без поділу? Щиро дякую за коментарі.

НІК
Преміювання керівника. 

Скажіть ,будь ласка, хто призначає премію керівнику ДНЗ

Kateryna Kachynska
Навчання дитини з ООП 

Чи може вчитель-дефектолог (олігофренопедагог) навчати дитину з порушенням інтелекту 1 клас за індивідуальною формою навчання в ЗНЗ і як звучатиме його посада?

Клавдія Мещерякова
Чи е підстави для оплати погодинно уроків фізкультури в класі учителю початкових класів? 

Доброго дня!Я вчитель початкових класів. В цьому році поміняла роботу, де мені уроки фізкультури в класі оплачують погодинно. Чи є така підстава7 Мені так і не дали відповідь чому.

larisa
Оплата заміни годин по вакансії 

В школі є вакансія учителя інформатики. Інформатику другий рік викладає учитель математики. Як йому оплачуються ці години? Чи можна вчителя тарифікувати за виробничою необхідністю? Вакансія виставлена в центрі зайнятості.

Юлия Анатольевна
Чи повинна бути доплата 

Чи повинна бути доплата вихователям ЛОГОПЕДИЧНОЇ групи за роботу з дітьми з особливими освітніми потребами? В групі знаходиться 21 дитина,з них двоє діток (важких) з інклюзивним навчанням. Доплату сказали не отримаємо,так,як доплата вже є за логопедію. Але ж вихователі працюють з цими дітками,і програму індивідуальну складають для них.Та ще й вихователям не дають заміну асистента-вихователя,коли той на лікарняному три тижні,говорять що заміна оплачується тільки в школі.Дякую.

Karina Melnichenko
Чи оплачується праця асистента вчителя в інклюзивному класі ліцею на зимових канікулах? 

Чи оплачується праця асистента вчителя в інклюзивному класі в ліцеї на зимових канікулах? (Канікули будуть на протязі рівно місяця).

Ира Мельник
Робочий час заступника директора з навчально-виховної роботи 

Доброго дня, я прийнята в школу на 0,5 ставки заступника директора з навчально-виховної роботи і довантажена 18 годинами у початкових класах. Яка тривалість мого робочого часу в школі? Дякую

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!