Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оплата труда учителя
Вопросы
Руслан
Коли очікувати зарплату 4000$? 

Новообраний Президент анонсував зарплату вчителя на рівні 4000$. Коли її почнуть виплачувати? З травня, чи вже в квітні?

Den
Выплата отпускных 

Выплачиваются ли отпускные учителю, который отработал учебный год и не будет уходить в отпуск. В каком документе указана такая информация?

Віта Іванова-Федоренко
Старший вчитель 

На підставі якої законодавчої бази підтверджують звання старший вчитель. Для розрахунку правильної оплати праці

Лола Безумная
Оплата праці вчителя інформатики 

Я маю вищу освіту зі спеціальності "початкове навчання". Працюю вчителем початкових класів. Два роки викладаю інформатику у старших класах. В цьому році атестувалась як вчитель початкових класів та вчитель інформатики. Чи поширюється моя вища категорія та звання "старший учитель" при нарахуванні зарплатні як вчителю інформатики у старших класах? Якими нормативними документами це регламентується?

jkmuf
неправильно начисленная зарплата 

Я в 2016 г. начала работать школьным библиотекарем(образование высшее"Начальные классы и музыка"). В 2017 г. пройшла курсы и получила квалификацию школьный библиотекарь, получала зарплату по 8 розряду. В 2018 г. подняли зарплаты и поменяли тарифные розряды, поменяли и мне с 8 на 10. А в 03.2019 г. я атестовалась как библиотекарь и получила 2 категорию., а потом выяснилось, что я не должна была получать по 10 розряду, а надо было по 8,т.к библиотекарям вроде не поменяли розряды.Могут ли теперь меня заставить вернуть эти деньги, ведь моей вины здесь нет, бугалтерия ведь начисляет..?

А.А
Який розряд? 

Який розряд за сіткою та ставка у вчителя 2 категорії?

Юля Андрушків
соціальний педагог 

Працюю соціальним педагогом в інтернаті для дітей з ДЦП на повну ставку, а також маю 0, 5 ставки виховних годин(12,5 годин на тиждень, складаю розклад для вихователів, займаюсь організацією виховної роботи) Директор вимагає, щоб я відпрацьовувала 40 год на тиждень з 9.00 - 17.00 години соцпедагога, а на вихідні переносила роботу виховну(субота, неділя по 6 год.) але наскільки я знаю соцпедагог може відпрацювати тільки 20 годин в закладі, а 20 поза ним. З урахуванням типу нашого закладу це 18 год роботи в звкладі, а 22 поза ним. Чи маю я право відпрацювати в день 4 год соціального педагога, а решту дня (3 год) виховних, чи можна це вважати, як суміщення посад? Адже директор і завуч працюють з 9.00 до 17.00 і мають ще 9 год педнавантаження. Дякую.

Maria Pavlyuk
Чи маю право згідно законом вернути податок? 

У 2017-2018 році навчалася стаціонарно і працювала, згідно з пунктом 169.1.3. Податкового кодексу податок з зарплати менше 1710 не стягується, в мене була зарплати 1500, чи можливо можливо вернути гроші за 2017-2018 н.р. згідно з цим законом?про закон дізналася тільки у березні 2019 року.

Лариса Марінова
Як повинна оплачуватись праця за викладання кількох предметів? 

У березні 2014р. пройшла курси з хімії, біології та природознавства. Атестувалася у 2015р. на підтвердження вищої категорії як вчитель хімії. Маю педагогічне навантаження з хімії, біології, математики та трудового навчання. У грудні 2018р. знову пройшла курси з хімії та природознавства. Директор повідомила, що у квітні 2019р по вищій категорії оплата буде здійснюватися тільки за години хімії. За якими категоріями повинна проводитись оплата праці за викладання різних предметів із 2015р та після закінчення 5-річного терміну дії курсів до слідуючої атестації у 2020р?

Volobueva
Щорічна відпустка після декрету 

Працюю викладачем в коледжі. З 14.01 по 02.06 перебуваю у відпустці по вагітності та пологах. По її завершенні хочу взяти щорічну відпустку. При розрахунку кількості днів щорічної відпустки, врахували лише відпрацьований період з вересня по 14.01 (вийшло 19 днів). В законі "Про відпустки" прочитала, що декрет враховується в стаж для надання щорічної відпустки. Підкажіть, скільки днів щорічної відпустки повинно бути і як вони оплочуються

катя толстикова
Оплата праці за двозмінну роботу в школі 

Чи має бути надбавка за складність та напруженість праці за роботу в школі, якщо вчитель працює у дві зміни...?

Teacher
Заміна вчителя початкових класів 

Чи може філолог середньої школи заміщувати вчителя початкових класів? Як оплачується заміна?

АН
Высшая категория как учитель старших классов, а работает в начальной школе. 

Учитель получил высшую категорию на работе в старших классах, если перейдёт на начальное звено ( диплом педучилища), по какой категории будет получать зарплату?

Ігор Любицький
Чи відповідальний учитель інформатики за обслуговування всієї техніки яка є у школі, чи він відповідальний тільки за свій кабінет? 

Чи відповідальний учитель інформатики за обслуговування всієї техніки яка є у школі, чи він відповідальний тільки за свій кабінет?

Виктория Гончарук
Чи має право асистент вчителя на виплату компенсації за невикористану відпустку за фактично відпрацьований час в виплату матеріальної допомоги на оздоровлення, якщо працює за строковим договором на 1 навчальний рік? 

Працюю в школі асистентом вчителя по строковому договору. Навчальний рік наближається до кінця, а прояснити нам нічого не можуть: 1. Чи має право асистент вчителя, який працює за строковим договором на відпустку, як інші педпрацівники? 2. Чи виплачується асистентам вчителя щорічна допомога на оздоровлення, в розмірі 100% від посадового окладу? Також незрозуміло, як буде далі, після закінчення строкового договору обов'язково має бути звільнення, а з 1 вересня знову прийом на роботу, якщо адміністрація школи зацікавлена в роботі працівника? Роз'ясніть, будь ласка

Бухгалтер
оплата заміни 

как оплачивают замену учителю ,если он прочитал урок в обьединенных группах(класс поделен на группы и заменял во второй , но читал урок обеим группам вместе).Я читаю везде ,вроде не надо доплачивать ,или надбавку 50% за складнисть и напруженисть, но как назначить надбавку на период замены только за 10 дней замены или за целый месяц

Yulia Kovaleva
оплата педагогічного навантаження практичного психолога школи 

Стаж роботи практичним психологом 15 років, вища освіту за спеціальністю "Психологія" (Донецький інститут соціальної освіти 1999 р) фахівець 1 категорії. 2016 р підвищена кваліфікація в Бердянському державному педагогічному університеті за напрямом "Корекційна освіта (вчитель ЗНЗ з інклюзивного та індивідуального навчання дітей з вадами психофізічного розвитку). Чи правильно нараховують оплату праці вчителя індивідуального навчання за тарифним розрядом "спеціаліст"

natala
Про роботу з учнями екстернами 

Вже кілька років у школі е учні яки навчаються екстерном . Приходиться надавати консультації та перевіряти тематичні контрольні роботи . З алгебри та геометрії це багато робіт ,адже учні опрацьовують 10-11 класи. Чому такі учні не йдуть до вечірних шкіл та чому чителю нічого не оплачують за таку роботу. Чи є документи стосовно такої роботи?

Oksana Zhuravleva
Чи оплачується заміна асистенту вчителя? 

Згідно яких документів оплачується заміна уроків асистентом вчителя? І взагалі чи це можливо?

Наталька
Неправильно нарахована зарплата 

У мене виникла така проблема. Людина, яка подає табель оплати праці в бухгалтерію неправильно подала кількість годин (три години згубила)...і відповідно мені за них не заплатили. До кого я маю звернутися,щоб усе було вірно згідно букви закону?Дякую.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!