Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оплата труда учителя
Вопросы
Людмила Белоус
Оплата праці вихователя Інклюзивної ГПД 

Підкажіть, будь ласка, як здійснюється оплата праці вихователя інклюзивної групи продовженого дня?

Вікторія
Робота за сумісництвом 

Яким має бути педагогічне навантаження в ІРЦ вчителя-логопеда (вчителя-дефектолога), який працює на ставку (20 годин) на основному місцю роботи в корекційній групі дошкільного закладу, та за сумісництвом на 0.5 ставки вчителем-логопедом (вчителем-дефектологом) в ІРЦ. Це має буди 9 чи 20 годин?

Учитель
Чи потрібні курси для оплати згідно з категорією 

У 2018-2019 році у 10 класі замість предмета фізика маємо предмет фізика і астрономія, хоча згідно з програмою у 10 класі вивчається лише фізика а астрономія буде вивчатися окремим предметом у 11 класі у наступному році. При тарифікації мене як учителя фізики поставили перед фактом, що викладання фізики у 10 класі мені буде оплачуватися не вищою категорією, а за категорією "спеціаліст". Причиною цього вказали те, що у мене курсова перепідготовка є лише з фізики але не з астрономії. Чи правильно це, і якщо я неправий, то чи не повинні були мене повідомити заздалегідь про необхідність проходження курсової перепідготовки з астрономії. (А взагалі з всієї цієї історії складається не зовсім добре враження. Ніби з вчителями грають у наперстки. Спочатку вводять новий предмет фізика і астрономія, а потім говорять "Шановні у вас же немає курсів і вам заплатять по спеціалісту."А на те, що у 10 класі вивчається лише фізика, ніхто уваги не звертає. Тобто, я так розумію, вирішили трішки залізти вчителю в кишеню, а причину придумали швидко.)

Світлана Грамотенко
Навантаження вихователя логопедичної групи 

Чи може вихователь логопедичної групи мати навантаження 1.4 ставки?

Валерий Шинкаревич
Педагогічний стаж роботи 

1. В 1990 році мене прийняли працювати до школи викладачем ( в цей час я навчався на індивідуальній формі навчання в педінституті). У 1991 році мене було звільнено зі школи через 3 місяці я пішов працювати викладачем в училище. Інститут я закінчив в 1992 році. Чи зараховується до педагогічного стажу перервані 3 місяці, коли я не працював, але навчався? 2. В 2002 році мене було обрано секретарем сільської ради, до цього працював викладачем в школі. До 2006 року я працював секретарем сільської ради, потім мене обрали сільським головою. Пропрацював я на виборній посаді до 2011 року. До 2018 року в школі непрацював. Прийнятий на посаду викладача в цьому році. Чи зараховується мені педагогічний стаж з періоду роботи на виборних посадах, тобто з 2002 по 2011? Дякую!

Марина Мостовая
на скільки годин можливо тарифікувати вчителя за суміснимцтвом, якщо за основним місцем в позашкільному закладі він має 0,75 ставки? 

основне місце - методист позашкільної освіти (0,75 ст) Планую працювати учителем англійської мови в школі за сумісництвом. На яку максимальну кількість годин можна мене тарифікувати?

Sergij Bilous
Нарагування заробітної плати 

Якщо за освітою бакалавр, як нараховується зарплата педагогічним працівникам?

Sergij Bilous
Нарахування заробітної плати 

Особа кандидат психологічних наук, доцент перейшла до ЗЗСО на посаду практичного психолога, за якою категорією нараховується заробітна плата?

Sergij Bilous
Нарахування заробітньої плати 

Особа працювала в ЗДО на посаді муз.керівника, категорія вища (12 тариф. розряд), перейшла на посаду 0,5 ст. - вихователя-методиста + 0,5 ст. - практич. психолога (14 тариф. розряд). Як нараховується заробітна плата?

вчитель
про призначення 

Як правильно призначити людину, яка здобула бакалавра угорської мови на посаду вчителя угорської мови в початкових класах в закладі І ступеня чи просто на посаду вчителя початкових класів з викладанням угорської мови( варіативна частина). Вибір саме угорської мови зробили самі батьки.

Natalia Shevchenko
Логопедичні заняття в інклюзивному навчанні 

Чи оплачуються заняття логопеда в інклюзивному навчанні? Якщо так, то де це вказано?

Валентина Франкова
як здійснюеться оплата при переході з посади вчителя на посаду вихователя 

маю вищу кат працюю в школі інтернаті санаторного типу 35років з1вересня подала заяву на перевідз посади вчителя початк класів на посаду вихователя за якою категоріею буде оплата праці вихователя,

liden4ik84
Оплата за керування гуртків 

Добрий день! Скажіть будь ласка, чи можна доплачувати за керування гуртків( 2 години), якщо в штатному розписі не має керівника гуртка! І яким документом це підтверджено!

Оксана
За яким тарифним розрядом потрібно оплачувати години гурткової роботи вчителя фізкультури?? 

У загальноосвітній школі учитель фізкультури за результатами атестації має вищу категорію (14-й розряд) та звання «старший учитель». Крім уроків фізкультури, має 4 години гурткової роботи за своїм фахом (секція баскетболу) у цій же школі. За яким тарифним розрядом потрібно оплачувати години гурткової роботи?

Lana
Інклюзія в школі,дзо 

В школах міста є приблизно 20учнів за індивідуальною формою навчання. Департамент освіти вимагає відкрити для них інклюзивні класи. А як фінансувати розширення штатів, що є поза межами кошторису. Бюджет освіти міста і так мізерний, а таке навантаження, як інклюзивні групи в дзо, класи в ззсо знищить його повністю. Де правові підстави для введення трьох десятків посад помічників вчителя, вихователя? Де є кадри для цих посад, коли не вистачає вчителів у звичайних класах? Час вже приймати конкретні рішення, що забезпечать фінансове вирішення проблеми, а не запевняти один одного як це класно.

Irisha
оплата праці зовнішнього сумісника 

Доброго дня. я навчаюсь в аспірантурі і працюю в школі вчителем-предметником на пів ставки і завідую кабінетом в школі. з 20 серпня я вийшла з відпустки. Бухгалтер відмовляється проводити оплату за дні (10) які я відпрацювала на пів ставки, хоч їй подали табель в якому зазначено, що я з 20 серпня на роботі, аргументуючи , що зовнішнім сумісникам в період канікул не оплачують, у зв'язку з тим, що немає уроків в школі... це правомірно? чи все таки оплата має бути проведена? дякую

НМЦ
педагогічне навантаження 

Яке максимальне педагогічне навантаження може мати вчитель, який знаходиться у соціальній відпустці по догляду за дитиною до 3-х років?

Тетяна Ярошенко
Чи має вчитель право з 8,5 год. на +ставку біоблітекаря? 

Чи має вчитель з 8,5 год. на +ставку біобліотекаря? Яка є нормативна база з цього питання

kos
Чи вважаються години викладацької роботи заступника директора школи суміщенням посад 

Я заступнк директора школи з навчально-виховної роботи. Мене доручили читати години у дитини 7 класу (індивідуальне навчання-дитина з особливими потребами). Я спеціаліст вищої категорії, маю звання старший учитель, атестувалась як учитель початкових класів. Чи вважається мої години суміщенням(тобто оплачуватимуться по вищій категорії до наступної атестації). Спеціальних курсів немає. Дякую.

Pedagog
Про оплату праці вчителя 

Доброго дня. Маю тижневе навантаження 17,5 год. Чи потрібно "довантажуватись" до 18 год., щоб зарплата була значно вищою( кажуть, при повній ставці множиться на вищий коофіцієнт).Дякую

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!