Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оплата труда учителя

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Катерина
Чи розповсюджуються курси з Художньої культури на Мистецтво? 

Доброго дня! Я, Левківська Катерина Юріїна, вчитель зарубіжної літератури. У 2014 році з цього предмету пройшла курси підвищення кваліфікації. У цьому році пройшла атестацію педагогічного працівника, мені було присвоєно ІІ кваліфікаційну категорію. Також в 2014 році читала Художню культуру, а в 2015 році пройшла курси з цього предмету. У цьому 2018-2019 навчальному році читаю предмет Мистецтво. Чи розповсюджуються курси з Художньої культури на Мистецтво? Будь ласка, якщо є така можливість, дайте відповідь на моє запитання і з підтвердженням документу. Дякую.

Елена Гапоненко
Оплата курсів Нуш,які проходили після робочого дня у школі 

З 24 по29 вересня я зранку до13.00 працювала у школі згідно посадових обов'язків вчителя початкових класів,а потім їхала на курси Нуш,які проводились з 14 .00 до 18.00.За перебування на курсах мені заплатили,а основну заробітну плату за ці п'ять днів зняли.Підкажіть, будь ласка,чи є законні підстави для цього?У першу зміну я працювала у школі,потім їхала на курси?

lesa
ГО матеріальна компенсація 

Я в цій школі працюю пару місяців, в ній є "Громадське обєднання" через яке вчителі отримують деякі матеріальні доплати. Мене попросили написати заяву на отримання коштів від ГО на картку Приват банку. У мене питання такого змісту - Громадські організації мають право вимагати відкривати рахунок в тих банках які мені не симпатизують, якщо у мене заробітна карточка іншого банку? Дякую.

Олена
Асистент вчителя 

У цьому році перейшла в інший навчальний заклад за посадою асистент вчителя в інклюзивному класі,маю 1 категорію,бухгалтерія нараховує мені заробітну плату на рівні 12 тарифного розряду.Чи правомірно це,адже при переході до іншого навчального закладу рішення атестації зберігається до наступної атестації? Дякую

Сергій Дуреко
оплата праці вчителя за супровід учнів 

Працюю вчителем у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Маю вищу кваліфікаційну категорію. Здійснюю супровід учнів при підвезенні шкільним автобусом. Відомо, що оклад вихователя, який супроводжує учнів під час перевезення, визначається у діапазоні 10–14 тарифних розрядів (з 01.01.2017 р.) залежно від кваліфікаційної категорії, присвоєної за результатами атестації. Мені провадиться оплата по 11 тарифному розряду. Чи правомірно це?

Тетяна Кіба
Чи збільшуються оплата за зошити та індивідуальні години проведені вдома у дитини з інвалідністю? 

Наша дівчинка навчається у 5 класі, але не може ходити до школи через хворобу. Бухгалтер учителям за зошити не заплатила зовсім, а за години - відносно встановленого тарифу для вчителя. На сайті профспілки знайшли матеріал, що оплата здійснюється повністю і, навіть, з доплатою. Прошу пояснення. Дякую.

Olena Helen
Чи можу отримати щорічну винагороду? 

Пішла у декретну відпустку у жовтні 2017 року, отримала кошти декретні і зарплату за частину жовтня. Зараз виявила, що в суму декретних коштів премія не увійшла. Після декретних нічого більше не нараховували. Що робити?

Тетянка
Збереження категорії після зміни посади. 

Атестувалася в 2015 році працюючи вихователем на першу категорію, в міжатестаційцний період здобула кваліфікацію вчителя логопеда, дефектолога.Змінила місце роботи та посаду, працюю логопедом, чи зберігається за мною перша категорія до наступної атестації згідно п.3.27. Типового положення.

Olga Inina
Чи можна поділити 0.5 ст. ГПД між двома вихователями? 

Чи можна у навчальному закладі поділити 0.5 ст. ГПД між двома вихователями - по 0.25 ст.? Якщо так, то яким нормативним документом це регулюється?

Olga Inina
Чи може вчитель початкових класів ( 18 год.) працювати на 0.5 ст. ставки практичним психологом, якщо пройдено відповідні курси? 

Чи може вчитель початкових класів із повною вищою освітою, який працює на 18 год. навантаження, працювати практичним психологом на 0.5 ст., якщо пройдені відповідні курси?

СТУДЕНТ
Навантаження вихователя. 

Скажіть будь ласка,чи можна вихователеві, який працює на ставку(30год/тижд.) працювати два дні по 10.5 год і один день 9 год, а не повний робочий тиждень по 6 год? І які документи для цього потрібні, щоб усе було законно?

Ирина
оплата труда в выходной и праздничный день 

Доброго времени суток. Я работаю в интернате. У меня сменный график работы. Моя смена выпадает на 14 октября 2018 (воскресенье) и по производственной необходимости, так как дети есть, выхожу на работу 15 октября 2018 (понедельник). У меня такой вопрос. Как должна проводиться оплата в эти два дня: 14 октября и 15 октября? Администрация говорит, что оплата в двойном тарифе не положена. Хочу узнать правомерны ли их действия по поводу оплаты в эти дни.

Karina
Вимушена відпустка вчителя серед навчального року 

Чи може вчитель отримати кількаденну відпустку під час навчального року з оформленням її "у рахунок майбутньої літньої відпустки" чи її можливо оформити лише "за свій рахунок"? Дякую.

Андрій Т.
Чи виплачується викладачу фізичної культури ПТНЗ, який має педагогічне звання "Старший викладач" доплата за звання "Майстер спорту України"? 

Викладач фізичної культури ПТНЗ (професійно-технічного навчального закладу) атестувався на педагогічне звання "Старший викладач". В той же час він має спортивне звання "Майстер спорту України". Чи повинна йому виплачуватись надбавка і за педагогічне звання і за спортивне одночасно, чи тільки за якесь одне?

Світлана Варваришена
Чи маю я право працювати вчителем та секретарем-діловодом по суміщенню? Та отримувати доплату за ведення діловодства? 

Основне місце роботи вчитель історії 9 годин навантаження і секретар-діловод по суміщенню на ставку. Чи маю право я так працювати і як мені має надаватися відпустка, і чи маю я право на доплату за діловодство і від якої заробітньої платні?

Галина Клименко (Цымбалюк)
Опалата праці майстра виробничого навчання 

Доброго дня. Чи має право економіст ЦБ відділу освіти самочинно занижувати тарифний розряд до 11-го, при переведенні вчителя вищої категорії, "вчителя-методиста" на посаду майстра виробничого навчання

Ірина
Курси для НУШ 

Я вчитель мистецтва,молодий спеціаліст і в цьому році у мене забирають години пенсіонерам.правильно це? Ще я працюю за сумісництвом в іншій школі,і так як у мене забрали години то в 1класах я не читаю.І на курси НУШ по мистецтву мене не відправляють.В школі там де за сумісництвом працюю там години дають але мене не допускають до 1класів.а в основній відмовляються відправляти на курси.як мені далі працювати

Viktoriya Titarenko
Чи повиннi платити 30% вчителям 1 класу НУШ у 2018-2019н.р.? 

Хто повинен I як саме проводити цю оплату?

Калицкий Александр
Чому місцева влада зняла 15% за престижність 

Чому місцева влада зняла 15% за престижність праці із заробітної плати вчителів? Чи має бути преміювання на день вчителя, або 13-а заробітна плата?

Anastasiya Volik
Як правильно вирахувати пед.стаж? 

Як правильно вираховувати пед стаж, якщо я в період з 18.02.2015 по 18.10.2015 мала тижневе навантаження 8 год., в період з 19.10.2015 по 28.02.2017 - 4 год. на тиждень, в період з 01.03.2017 по 31.08.2017 - 6 год на тиждень, в період з 01.09.2017 по 31.08.2018 - 4 год. на тиждень? Наш бухгалтер відмовляється вираховувати пед. стаж та виплачувати на вислугу років.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!