Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Вертипорох Вікторія
Оплата праці директора 

Чи має право директор інклюзивно-ресурсного центру на надбавку за складність і напружність? Порядок вставновленння такої надбавки?

Катерина Сергіївна
Чому в школах не полюбляю молодих педагогів? 

Доручають їм більше безоплатних робіт ніж "старожилам"?

Инна Черняк-Шестобуз
Чи оплачується заміна асистенту вчителя? 

Скажуть будь ласка, чи мають право не оплачувати заміну асистенту вчителя в інклюзивному класі, коли основний вчитель знаходиться на тритижневих курсах з підвищення фахової кваліфікації? При цьому буде оплачено лише класне керівництво. Дякую.

Volodymyr Prykhodko
Вчитель інформатики 27 годин, лаборант 0,5 ставки 

Чи може вчитель інформатики в школі з педагогічним навантаженням 27 годин на тиждень мати в цій школі 0,5 ставки в цій школі лаборанта в кабінеті інформатики, за сумісництвом чи суміщенням ?

Наталя Покиньброда
курси 

дочка тільки розпочала працювати в школі, працює за спеціальністю вчителем початкових класів, її виділили три години інформатики у початкових класах, кажуть пройти онлайн курси з інформатики. підкажіть де знайти сайт з тими курсами

Тетяна Савченко
Як оплачується самозаміна вчителя? 

Яка правова база оплати самозаміни вчителя? Що для цього потрібно?

Олександр
Доплата за науковий ступінь 

Чи може бути встановлена доплата заступнику директора школи за науковий ступінь кандидата історичних наук?

Volodymyr Prykhodko
Чи може вчитель інформатики з педагогічним навантаженням 27 годин на тиждень мати 0,5 ставки лаборанта в кабінеті інформатики? 

Чи може вчитель інформатики з педагогічним навантаженням 27 годин на тиждень мати 0,5 ставки лаборанта в кабінеті інформатики?

Тетяна Савченко
Доплати за експериментальну діяльність закладу загальної середньої освіти 

Школа є учасником експерименту"Створення системи шкільної медіаосвіти на основі принципів наскрізного навчання". Чи повинні отримувати доплату за експериментальну діяльність ? Хто і скільки?

user1
Доплата за діловода. 

Добрий день. Прошу допомоги. В школі немає секретаря-діловода. Роботу виконує заступник директора. Чи має людина право на доплату і в якому розмірі?

Марина Мариновна
Совмещение или совместительство, английский, разные школы 

Добрый день, подскажите, правильно ли меня оформили. Я учитель английского. В основной школе у меня нагрузка 13,5 часов в неделю. Во второй школе сейчас 7,5 часов в неделю (в сентябре было 9 часов и тогда оформили 4 часа по совмещению и 5 часов по совместительству). Так сказало руководство, но сегодня профсоюз сказал, что до 27 часов суммарно с основным местом работы в неделю можно оформлять как совмещение. Если это действительно так, то куда мне обратиться для переоформления, какие нормы закона это регламентируют и можно ли просить о перерасчете, начиная с сентября?

Юля
Чи є підставою для збільшення тарифного розряду здобуття другої вишої освіти? 

Доброго дня! Я працюю на посаді асистента вихователя. Скажіть, будь ласка, чи повинен асистент вихователя отримувати доплату 20%? За період роботи на посаді я здобула другу вищу освіту. Чи є це підставою для збільшення тарифного розряду? Мені в університеті сказали, що наявність диплому дає підставу для збільшення тарифного розряду (зараз у мене 11т.р.).

Світлана
.Супровід неповнолітнього на судовому засіданні 

Чи має право директор примушувати психолога школи супроводжувати неповнолітнього правопорушника на суд у другий населенний пункт за власні кошти? Тобто, директор, відмовляється оформляти відрядження. Хлопчик прийшов з проявами негативної поведінки з іншої школи . Було повідомлено прокурору, що на даний час немає можливості витрачати власні кошти на проїзд для присутності у залі суду. На що вона реагує досить агресивно, повідомляючи, що вона також доїжджає на суд власним коштом. Вже було витрачено 80 грн. власних коштів на даний вид роботи. Прийшло ще дві повістки для присутності на суді даного хлопчика і не відомо скільки їх буде ще (адже, не зявляються всі свідки або потерпілі іт.п.). Хочу дізнатися, хто має відшкодовувати мені затрачені кошти на проїзд ? Від даної роботи не відмовляюсь, зацікавлена у супроводі непвнолітнього на суді, але не за власні кошти. Напишіть документи, на які можна посилатись для захисту своїх прав. Дякую!

Lara
Доплата за кандидата наук 

Я працюю у загальноосвітній школі вчителем математики. Нещодавно отримала диплом кандидата педагогічних наук. Згідно наказу МОН № 557 п. 3 мала б отримати доплату. Проте адміністрація школи відмовила, посилаючись на те, що хоч я і отримала науковий ступінь кандидата педагогічних наук, але у дипломі зазначено спеціальність "Теорія і методика професійної освіти", а отже доплата мені не передбачається. Чи правомірне це рішення?

Олександр Зігунов
Доплата за науковий ступінь 

Чи встановлюється доплата до посадового окладу заступнику директора з навчальної роботи коледжу за науковий ступінь кандидат технічних наук. Чи доплата здійснюється тільки за години викладання.

людина
Про зарплату в позашкільній освіті 

Підкажіть, будь ласка, а в позашкільній освіті зарплату підвищать, чи й надалі керівник гуртка за 10-м тарифним розрядом отримуватиме 3100грн? Завчасно дякую за відповідь.

людина
Про зарплату в позашкільній освіті 

Підкажіть, будь ласка, а в позашкільній освіті зарплату підвищать, чи й надалі керівник гуртка за 10-м тарифним розрядом отримуватиме 3100грн? Завчасно дякую за відповідь.

Ганна
Декретна відпустка 

Зараз працюю на 0,5 ставки бібліотекарем, за сумісництвом маю 3,5 години уроків(внутрішнє сумісництво), також за сумісництвом 4 години гуртка будинку культури (зовнішнє сумісництво). Питання таке: коли я піду у декрет мені при нарахуванні декретних буде враховуватися лише оклад бібліотекаря 1524 грн, чи вся зарплата, яка нараховується за місяць, бібліотека+уроки+гурток - 3000 грн "чистими"?

Інна
Чи має право бібліотекар у свій робочий час займатися викладацькою діяльністю? 

Маю вищу педагогічну освіту(вчитель української мови та літератури) та 20 років педстажу. Упродовж останніх 7 років працюю бібліотекарем у школі на 0,5 ставки(основна робота) та з минулого року секретарем-друкаркою на 0,5 ставки за сумісництвом у цьому ж навчальному закладі. Чи маю я право займатися викладацькою діяльністю у цій же школі в час своєї основної роботи? Якщо так, то в якому обсязі?

Nadya
Що робити директору коли працівник не з'явився на робочому місці 

2 вчителі з всього педагогічного колективу відмовляються їхати на роботу до села через те, що не хочуть йти деякий проміжок відстані пішки, в той час, коли інші педпрацівники з'явились на роботі з незначним запізненням. Чи має право директор вимагати заяву за свій рахунок відсутніх вчителів? Якщо ні, тоді що має робити адміністрація закладу освіти?