Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оплата труда учителя
Вопросы
Anna
оплата психолога училища 

Працюю психологом в училищі, де навчаються учні після 9 класів, чи маю я право на надбавку до зарплати, яка дооплачується вчителям відповідно до підвищення їх зарплати. Психолог у школі цю надбавку отримує. Якщо так, то на який нормативний документ спиратися, щоб пояснити це бухгалтерії та адміністрації закладу. Завчасно вдячна!

Ира Мельник
Як доцільно директору школи розподілити штатні одиниці заступників директора при наявності в школі 28 класів? 

В школі І-ІІІ студентів нараховується 28 класів. 11 початкової ланки та 17 середньої і старшої. На посаду заступника директора з навчально-виховної роботи прийнято 2 вчителя відповідно на 1 і 0,5 ставки. Чи може претендувати другий заступник директора з навчально-виховної роботи на 1 ставку,якщо у школі 28 класів? В школі також є заступник директора з виховної роботи на 1 ставку. Всього 2,5 штатних одиниць.

Anna
Надбавка зарплати психологу училища 

Працюю психологом в училищі, де навчаються учні після 9 класів, чи маю я право на надбавку до зарплати, яка дооплачується вчителям відповідно до підвищення їх зарплати. Психолог у школі цю надбавку отримує. Якщо так, то на який нормативний документ спиратися, щоб пояснити це бухгалтерії та адміністрації закладу. Завчасно вдячна!

Oksana281
Чи може практичний психолог бути соціальним педагогом 

До ЗЗСО прийнято на роботу практичного психолога 0,5 ст. (як основний працівник) освіта за дипломом "Психологія", кваліфікація психолг, закінчив національний універсітет внутрішніх справ. Також за сумісництвом прийнят на посаду соціального педагога на 0,5ст. Чи можно брати на посаду соціального педагога працівника з такою освітою?

Диана
Оплата праці вчителя у вихідні дні. 

Чи повинні платити вчителю за те, що в вихідний день (суботу та неділю) він задіяний для проведення олімпіад та конкурсів чергувань та інше

Олена Міллер
Оплата праці 

Вчитель пенсіонер розрахувалась 15.08.2016 року. У 2018 повернулась до школи,викладає математику.Згідно Положення за вчителем зберігається категорія і оплата здійснюється відповідно до вищої категорії, але Посвідчення про курсову перепідготовку закінчилося у квітні 2016 року і на даний момент курси не пройдені. Як повинна бухгалтерія здійснювати оплату праці даного педагога ?

Марина Стасюк
Педагогічна робота методиста методичного кабінету 

Чи має право методист методичного кабінету здійснювати педагогічну роботу в основний робочий час не більше ніж 240 годин на рік вихователем в ДНЗ? Дякую.

Antonina33
Чи можна ділити групи гуртка на підгрупи? 

Добрий день! Я працюю керівником гуртка гуманітарного напряму в державному позашкільному закладі. У групі маю 18 дітей, за програмою мені виділяється 6 годин на тиждень на заняття з дітьми. У журналі пишу тривалість одного заняття - 2 години (заняття три рази на тиждень). Чи маю я право ділити групу на дві підгрупи по 9 дітей у кожній, зберігаючи своє педагогічне навантаження? Чи потрібно відображати це в журналі? Які правові документи регулюють це питання? Дякую за відповідь. З повагою, Антоніна

тарыж
Оплата праці з 01.01.2018р 

Доброго дня. Працюю в школі вчителем інформатики вищої категорії (14 розряд) та маю звання "старший вчитель". З 01.01.2018р. оклад 14 розряду складає 4264 грн. Який оклад має бути з 01.01.2018 р . з урахуванням освітньої субвенції та званням "старший вчитель"? Дякую за відповідь.

Наталья Аникеева
Робочий час заступника директора з НВР 0,5 ст 

Керівні працівники закладів освіти можуть вести викладацьку роботу чи заняття в гуртках у цьому закладі, але не більше 9 годин на тиждень (360 годин на рік), якщо вони за основною посадою отримують повний посадовий оклад (ставку). Норма робочого часу становить 40 годин на тиждень. Як розраховується робочий час заступника директора з НВР 0,5 ст, який має ще педагогчне навантаження 18 годин?

Катерина
Чи розповсюджуються курси з Художньої культури на Мистецтво? 

Доброго дня! Я, Левківська Катерина Юріїна, вчитель зарубіжної літератури. У 2014 році з цього предмету пройшла курси підвищення кваліфікації. У цьому році пройшла атестацію педагогічного працівника, мені було присвоєно ІІ кваліфікаційну категорію. Також в 2014 році читала Художню культуру, а в 2015 році пройшла курси з цього предмету. У цьому 2018-2019 навчальному році читаю предмет Мистецтво. Чи розповсюджуються курси з Художньої культури на Мистецтво? Будь ласка, якщо є така можливість, дайте відповідь на моє запитання і з підтвердженням документу. Дякую.

Елена Гапоненко
Оплата курсів Нуш,які проходили після робочого дня у школі 

З 24 по29 вересня я зранку до13.00 працювала у школі згідно посадових обов'язків вчителя початкових класів,а потім їхала на курси Нуш,які проводились з 14 .00 до 18.00.За перебування на курсах мені заплатили,а основну заробітну плату за ці п'ять днів зняли.Підкажіть, будь ласка,чи є законні підстави для цього?У першу зміну я працювала у школі,потім їхала на курси?

lesa
ГО матеріальна компенсація 

Я в цій школі працюю пару місяців, в ній є "Громадське обєднання" через яке вчителі отримують деякі матеріальні доплати. Мене попросили написати заяву на отримання коштів від ГО на картку Приват банку. У мене питання такого змісту - Громадські організації мають право вимагати відкривати рахунок в тих банках які мені не симпатизують, якщо у мене заробітна карточка іншого банку? Дякую.

Олена
Асистент вчителя 

У цьому році перейшла в інший навчальний заклад за посадою асистент вчителя в інклюзивному класі,маю 1 категорію,бухгалтерія нараховує мені заробітну плату на рівні 12 тарифного розряду.Чи правомірно це,адже при переході до іншого навчального закладу рішення атестації зберігається до наступної атестації? Дякую

Сергій Дуреко
оплата праці вчителя за супровід учнів 

Працюю вчителем у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Маю вищу кваліфікаційну категорію. Здійснюю супровід учнів при підвезенні шкільним автобусом. Відомо, що оклад вихователя, який супроводжує учнів під час перевезення, визначається у діапазоні 10–14 тарифних розрядів (з 01.01.2017 р.) залежно від кваліфікаційної категорії, присвоєної за результатами атестації. Мені провадиться оплата по 11 тарифному розряду. Чи правомірно це?

Тетяна Кіба
Чи збільшуються оплата за зошити та індивідуальні години проведені вдома у дитини з інвалідністю? 

Наша дівчинка навчається у 5 класі, але не може ходити до школи через хворобу. Бухгалтер учителям за зошити не заплатила зовсім, а за години - відносно встановленого тарифу для вчителя. На сайті профспілки знайшли матеріал, що оплата здійснюється повністю і, навіть, з доплатою. Прошу пояснення. Дякую.

Olena Helen
Чи можу отримати щорічну винагороду? 

Пішла у декретну відпустку у жовтні 2017 року, отримала кошти декретні і зарплату за частину жовтня. Зараз виявила, що в суму декретних коштів премія не увійшла. Після декретних нічого більше не нараховували. Що робити?

Тетянка
Збереження категорії після зміни посади. 

Атестувалася в 2015 році працюючи вихователем на першу категорію, в міжатестаційцний період здобула кваліфікацію вчителя логопеда, дефектолога.Змінила місце роботи та посаду, працюю логопедом, чи зберігається за мною перша категорія до наступної атестації згідно п.3.27. Типового положення.

Olga Inina
Чи можна поділити 0.5 ст. ГПД між двома вихователями? 

Чи можна у навчальному закладі поділити 0.5 ст. ГПД між двома вихователями - по 0.25 ст.? Якщо так, то яким нормативним документом це регулюється?

Olga Inina
Чи може вчитель початкових класів ( 18 год.) працювати на 0.5 ст. ставки практичним психологом, якщо пройдено відповідні курси? 

Чи може вчитель початкових класів із повною вищою освітою, який працює на 18 год. навантаження, працювати практичним психологом на 0.5 ст., якщо пройдені відповідні курси?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!