Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оплата труда учителя чи оплачується і як проведення оцінювання дитини за домашньою (сімейною) формою навчання?
Вопрос и ответы на него

чи оплачується і як проведення оцінювання дитини за домашньою (сімейною) формою навчання?

snowcat
чи оплачується і як проведення оцінювання дитини за домашньою (сімейною) формою навчання? бухгалтерія не може нічого відповісти, просить аби ми самі знайшли розяснення, бо вони з таким ще не зіткалися.

По-перше - згідно Положенню -дітям на сімейній формі школа мусить проводити оцінювання -чи не так? -
6. Здобувачі освіти за сімейною (домашньою) формою (крім тих, які навчаються за Державним стандартом початкової освіти) проходять оцінювання навчальних досягнень не рідше ніж 4 рази на рік, у тому числі підсумкове (семестрове/піврічне та річне), а також атестацію.
Завдання для підсумкового оцінювання та атестації здобувачів освіти складає заклад освіти з урахуванням очікуваних результатів навчання, встановлених в освітній програмі та навчальних програмах з окремих предметів, а також особливостей засвоєння освітньої програми, визначених індивідуальним навчальним планом.

Виходить , що школа мусить -так?
йдемо далі -

згідно Положення про інд форму навчання в розділі V. Оплата праці педагогічних працівників, які здійснюють навчання здобувачів освіти за індивідуальною формою є слова :

1. Інші види діяльності педагогічних працівників щодо організації здобуття освіти за індивідуальною формою (розроблення індивідуального навчального плану, підготовка та проведення оцінювання навчальних досягнень тощо) заклад освіти може оплачувати за рахунок власних надходжень та інших джерел, не заборонених законодавством. - тобто наче й не оплачується? проте йдемо далі -в п.2 розділу -

snowcat
2. Для екстернів і здобувачів освіти за сімейною (домашньою) формою відводиться:
на проведення підсумкового, формувального оцінювання - 1 академічна година з кожного навчального предмета, завершального (підсумкового) оцінювання - 1 - 2 академічні години;
на перевірку письмових робіт - 20 хвилин на кожну роботу з державної мови або мов національних меншин, 30 хвилин на кожну роботу з усіх інших навчальних предметів;

Далі - в додатках є Заява про прохання провести оцінювання рівня навчальних досягнень та/або державну підсумкову атестацію ЕКСТЕРНА.....

snowcat
якщо комусь ще потрібно буде. оплачуються: консультації, оцінювання, перевірка к/р (мовникам і математикам). Організаторам сімейного навчання- зверніть увагу, дітям потрібно робити 15-хв консультації по всім предметам у межах 3 год на рік. у нас встановили до к/р і після к/р. опиралися на розділ 5 положення. + мені відповіла профспілка листом.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!