Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оплата труда учителя Чи маю право згідно законом вернути податок?
Вопрос и ответы на него

Чи маю право згідно законом вернути податок?

Maria Pavlyuk
У 2017-2018 році навчалася стаціонарно і працювала, згідно з пунктом 169.1.3. Податкового кодексу податок з зарплати менше 1710 не стягується, в мене була зарплати 1500, чи можливо можливо вернути гроші за 2017-2018 н.р. згідно з цим законом?про закон дізналася тільки у березні 2019 року.

DOCENT
З цим патанням Вам краще звертатися до податкових органів

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!