Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оплата труда учителя відпрацювання робочого часу
Вопрос и ответы на него

відпрацювання робочого часу

НікаПол
я займаю посаду соціальний педагог 0,75 ставки та маю навантаження вчителя біології 12 годин у тому ж навчальному закладі. Яким повинен бути мій робочий день? Адміністрація наполягає відпацьовувати щодня окремо навантаження вчителя, а потім окремо години соціального педагога. Скільки годин навантаження вчителя я маю право читати в свої 0.75 ставки соціального педагога?

Володимир Мініч
0,75 ставки соц. педагога - це 30 год. Скільки Ви ще фізично в змозі працювати?

НікаПол
скільки годин я можу читати як вчитель ?

Володимир Мініч
відніміть від максимуму 40 год-30 год=? Оце Ваші години, які Ви можете мати.

НікаПол
дорбре, чому тоді при наявності ставки , дозоляється директору та заступникам мати 9 годин педнавантаження?

Володимир Мініч
Бо так написано в Інструкції з обчислення заробітної плати працівників освіти.

НікаПол
відповідь не задовольнила. відсутні посилання на документи.при 0.75 ставки соціального педагога, психолога чи заступника дозволяється мати 12-14 годин навантаження

Володимир Мініч
Ви не керівний працівник і не можете використовувати норму, яка стосується саме їх.
Порядок i умови сумiсництва визначенi постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 03.04.93 р. № 245 «Про роботу за сумiсництвом працiвникiв державних пiдприємств, установ i органiзацiй» (далi - постанова № 245) та Положенням про умови роботи за сумiсництвом працiвникiв державних пiдприємств, установ i органiзацiй, затвердженим наказом Мiнпрацi, Мiн'юсту i Мiнфiну України вiд 28.06.93 р. № 43, зареєстрованим у Мiн'юстi України 30.06.93 р. за № 76 (далi - Положення № 43).
Вiдповiдно до п. 1 Положення № 43 сумiсництвом вважається виконання працiвником, крiм своєї основної, iншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у. вiльний вiд основної роботи час на. тому самому або iншому пiдприємствi, в установi, органiзацiї або в громадянина (пiдприємця, приватної особи) за наймом.

Володимир Мініч
Вiдповiдно до п. 1 постанови № 245 робiтники, спецiалiсти i службовцi державних пiдприємств, установ i органiзацiй мають право працювати за сумiсництвом, тобто виконувати, крiм своєї основної, iншу роботу на умовах трудового договору. На умовах сумiсництва працiвники можуть працювати на тому самому або iншому пiдприємствi, в установi, органiзацiї або в громадянина у вiльний вiд основної роботи час.
Пiд час прийняття на роботу працiвника-сумiсника та оформлення з ним трудових вiдносин обидвi сторони (власник або уповноважений ним орган та працiвник) насамперед повиннi визначити режим роботи за сумiсництвом та порядок оплати працi.
Працiвник може укласти трудовий договiр на роботу за сумiсництвом на пiдприємствi, в установi, органiзацiї, де вiн працює за основним мiсцем роботи. Таке сумiсництво буде вважатися внутрiшнiм сумiсництвом.
Якщо у Ваших посадових обов'язках прописано, що Ви можете вести викладацьку діяльність у вільний від основної роботи час, то як передбачено частиною першою ст. 50 КЗпП, нормальна тривалість робочого часу працівників не може перевищувати 40 год на тиждень. При Ваших 30 год основної роботи залишається 10.

Володимир Мініч
І скільки б мінусів Ви не ставили, Ви ніде не знайдете законодавчої норми (офіційно прописаної) про те, що при 0.75 ставки соц.-педагога Ви можете мати 12-14 год.
І наостанок: як фізично на належному рівні можна якісно відпрацювати таку кількість годин???

НікаПол
Дуже цікаво, як соціальний педагог, який працює на ставку, має ще 9 годин педнавантаження?

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!