Вопрос и ответы на него

Наскількі правомірно не виплатити зарплату за фактично проведені уроки

Маша
Наскількі правомірно не виплатити вчителю зарплату за фактично проведені уроки, але не своєчасно записані до класного журналу?

Вилен
Які уроки були проведені і чому не були своєчасно записані?

Маша
Заняття з учнем вдома (ІФН), не записані до журналу обліку занять по неувазі.

Вилен
Дещо незрозуміла ситуація. Організація уроків за індивідуальною формою навчання має ряд особливостей: 1) якщо індивідуальне навчання організовано до 05.09, то ці уроки входять у тарифікацію вчителя; 2) якщо після 05.09, то ці уроки не входять до тарифікації вчителя. Якщо уроки не були обліковані у першому випадку, то необхідно було взяти пояснення вчителя, оголосити йому догану та вирахувати з зарплати на підставі відповідного наказу. Оплата за проведення уроків у другому випадку здійснюється наступним чином: вчитель проводить уроки і обліковує їх у журналі, а завуч на підставі цих записів готує наказ "Про проведення індивідуальних занять". Зрозуміло, що якщо ці уроки не обліковані, то у завуча немає підстав для підготовки наказу про їх оплату, оскільки у випадку фінансової перевірки завучу доведеться заплатити за необліковані вчителем уроки. Порада: запишіть уроки в журнал та напишіть заяву директорові з проханням оплатити вам проведені уроки.

Маша
Дякую за змістовну відповідь, в нашому випадку був перший варіант - оплата за уроки здійснювалась по тарифікації. Пояснень в учітелів не вимагали, (хоча спитали в батьків учнів - чи було проведено уроки, та отримали схвальну відповідь). А далі без наказу про перевірку журналів видали наказ про утримання з зарплати (без оголошення догани) "за не проведені уроки" ряду вчителів.

Вилен
Це неприпустимо, адже є фінансовим порушенням. Можна навіть вимагати (написавши заяву в РУО) скасування наказу та виплатити утримані гроші. Не розумію керівників, які діють за принципом "Тут я закон і порядок і немає чого мені вказувати" - можна колись так нарватися, що на все життя запам"ятають.

Маша
Епілог. Наказ про утримання грошей було скасовано перед перевіркою КРУ.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua