Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оплата труда учителя Оплата праці в разі викладання декількох предметів
Вопрос и ответы на него

Оплата праці в разі викладання декількох предметів

Анастасія
Будь-ласка, дайте роз"яснення в наступній ситуації. В який час і на підставі якого розпорядчого документа навчального закладу набуває чинності п.3.20 Типового положення про атестацію педагогічних працівників в разі викладання декількох предметів при умові підвищення кваліфікації з усіх предметів. А саме: атестація пройшла в квітні 2012 року і була присвоєна кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії", з 1 вересня 2012 року додатково отримано навантаження з іншого предмету і отримано посвідчення про проходження підвищення кваліфікації з додаткового предмету у листопаді 2012 року?

Вилен
если в приказе о тарификации было определено, что дополнительная нагрузка оплачивается как специалисту, то после прохождения курсов по дополнительному предмету необходимо внести изменения в приказ о тарификации и указать, что оплата за преподавание неосновного предмета осуществляется как специалисту высшей категории с момента прохождения курсов

Анастасія
Дякую за Вашу думку. На жаль в Типовому положені відсутній чіткий алгоритм дії керівника в подібних випадках.

Вилен
Основание п. 3.20 Типового положения, просто Типовое положение - это не Инструкция (поэтому алгоритмы действий руководителя в нем не описываются, а лишь излагаются принципы и положения)

Анастасія
Мабуть це так. Проте під час перевірок контролюючих органів спеціалісти таких установ спираються на чітко прописані вимоги Інструкцій та Положень.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!