Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оплата труда учителя Чи правильно мене протарифікували?
Вопрос и ответы на него

Чи правильно мене протарифікували?

Леонід
Я в 2011-2012 р. атестувалася на вищу категорію на посаді педагога організатора, а в 2012-2013р. переведена на посаду вчителя початкових класів (маю диплом про вищу освіту за спеціальністю вчитель початкових класів) і про тарифікували мене як спеціаліст.
Чи правильно це, якщо ні, то на яку категорію потрібно і на основі якого пункту типового положення.

Nika
НЕПРАВИЛЬНО, бо згідно п.3.22 Положення про атестацію: За педагогічними працівниками, які переходять на роботу з одного навчального закладу до іншого, а також на інші
педагогічні посади у цьому самому закладі, зберігаються присвоєні
кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) та педагогічні звання до наступної атестації.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!