Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оплата труда учителя Як оплачується година вчителя-предметника 45хв чи 60хв?
Вопрос и ответы на него

Як оплачується година вчителя-предметника 45хв чи 60хв?

Богдан Літвінчук
Директор школи написала наказ про те, що вчитель-предметник відповідає за дітей протягом 15хв перерви. Чи повинні вчителі виконувати це розпорядження і як тоді повинна здійснюватись оплата праці?

Лариса
Але ж є чергові вчителі, які мають слідкувати за дітьми під час перерв.

Regina
Питання про тривалість робочої години педагогічного працівника регулюється п. 64 Інструкції № 102, згідно з якою ставки заробітної плати встановлюються виходячи із витрат робочого часу в астрономічних годинах (60 хв.). Короткі перерви між уроками є робочим часом педагогічного працівника.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!