Вопрос и ответы на него

Як оплачується перевірка зошитів?

Саня Тимошенко
Вчитель початкових класів (1 кл) має навантаження 20 годин на тиждень - доплата за перевірку зошитів згідно Інструкції № 102 здійснюється як за 18 (годин) Цей вчитель ще й викладає в іншому класі ( в 3 классі ) із навантаженям 2 години на тиждень (іноземна мова). Чи має він отримувати доплату за перевірку зошитів за 2 годин (іноземна мова) ?????

Вилен (МОДЕРАТОР)
Доплата вчителю початкових класів за перевірку зошитів здійснюється на все педагогічне навантаження, яке має вчитель у початкових класах.

Саня Тимошенко
на які пункти нормативних документів мені спиратися ????

Вилен (МОДЕРАТОР)
п.37

Вчителям I-IV класів загальноосвітніх шкіл та шкіл-інтернатів усіх типів і найменувань за перевірку зошитів учнів провадиться додаткова оплата в розмірі 15 відсотків ставки заробітної плати. Ця доплата провадиться основному вчителю незалежно від навантаження. Отже, учитель-класовод отримує доплату 15 %.
Якщо в I-IV класах уроки з мов проводить інший вчитель (тобто в 3 класі іноземну мову викладає вчитель 1 класу), доплата йому за перевірку зошитів провадиться за фактичну кількість годин, виходячи з розмірів, передбачених для вчителів початкових класів, з урахуванням кількості учнів.

При цьому тарифікація англійської мови здійснюється окремим рядком.

Саня Тимошенко
Вилен Дуже дякую вам за відповідь !!!.

А.А
У мене 15 годин. При цьому мені оплачують лише за 15 годин, уже другий рік поспіль. Минулого року було 10 годин, я класний керівник. Платили, як за 10 годин. Дякуючи вашому сайту, дізналася про порушення. у бухгалтерії розводять руками, кажуть, що винна школа, винні економісти. Як мені вчинити, я хочу, щоб перерахували за два навчальні роки?

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua