Вопрос и ответы на него

Чи повинна я відпрацьовувати пропущені уроки?

Лариса
Перебувала на лікарняному 21 день. Мої уроки колеги заміняли своїми, в результаті за 3 тижні я повинна відпрацювати подвійне навантаження. Чи можу я вимагати перерахувати мені оплату проведених уроків? Чи є нормативні акти з цього питання.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Не уявляю як практично можна таким чином відпрацьовувати уроки. Але, якщо вже адміністрація хоче, щоб відпрацювання відбулося, то має бути відповідний наказ та відповідна оплата.

Лариса
Дякую за відповідь! Наказу нема, оплати, як я розумію, також не буде. "В країні криза, а ви за якісь копійки бучу піднімаєте" - слова директорки. Відпрацюю, лише із-за поваги до колег, які читали уроки безоплатно.

Ирина
Была на курсах в апреле, администрация заменяла мои уроки др. предметами, а мне потом сказали, что я "должна" коллегам. Как и Вы, не могла не вернуть "долг". Приказа по школе не было, никаких документов администрация предоставить не смогла. Отчитала бесплатно 23 часа.

вчитель
Коллеги, у вас вообще гордости нет? Чувства собственного достоинства? Из-за вашей слабости страдают другие. Пусть директор отработает бесплатно эти часы.

Лариса
Все вірно. Наступного разу буду розумніша, да і колеги за просто так уже працювати не будуть. Це був перший випадок, до цього всі заміни оплачувались

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ви перебували на лікарняному, а не гуляли, і лікарняний оплачує, у вашому випадку, соцстрах, а не школа, тому ніякого навантаження на школу ваш лікарняний не вчинив. Поважайте себе та інших колег, які опиняться в такій самій ситуації і змушені будуть працювати безоплатно, оскільки ви так працювали... Має бути наказ і крапка.

Лариса
Дякую, саме завдяки ось таким сайтам стаєш розумнішим і зможеш довести свою правоту законним способом!

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua