Вопрос и ответы на него

Чи виплачують оздоровчі лаборантам?

Вікторія
Доброго дня! Я працюю лаборантом в ліцеї на повну ставку. В мене вища педагогічна освіта. Працювала майстром в/н, але за станом здоров"я перевели на лаборанта. Вчителям і майстрам при виході у відпустку дають оздоровчі і матеріальну допомогу. Мені ж нічого цього не оплачують. Чому, цікаво знати? Невже не положено? Невже я менше трачу здоров"я сидячи за комп"ютером увесь день, ніж вчителі, які навіть провели урок, вже не кажу про таких, які 1-2 рази в тиждень прийдуть, чаю-кави поп"ють і йдуть додому?

DOCENT
Допомога на оздоровлення у при наданні щорічної відпустки для педагогічним і науково-педагогічним працівникам передбачена статтею 57 Закону України "Про освіту"

Стаття 57. Гарантії держави педагогічним, науково-педагогічним працівникам та іншим категоріям працівників навчальних закладів

1. Держава забезпечує педагогічним та науково-педагогічним працівникам:

надання педагогічним працівникам щорічної грошової винагороди в розмірі до одного посадового окладу (ставки заробітної плати) за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків;

виплату педагогічним і науково-педагогічним працівникам допомоги на оздоровлення у розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати) при наданні щорічної відпустки;

Вікторія
Дякую. Але в переліку науково-педагогічних працівників, визначеного постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.2000 N 963 ( 963-2000-п ), лаборанта, на жаль не знайшла....( Виходить, виплата допомоги на оздоровлення мені не положена законом( шкода(

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!