Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оплата труда учителя Що робити: отримав підйомні, тепер вимагають гроші назад?
Вопрос и ответы на него

Що робити: отримав підйомні, тепер вимагають гроші назад?

Андрій Поляк
отримав підйомні. Але через рік перевівся у інший район. Тепер я повинен повертати кошти?
Я ж залишився працювати в освіті на повну ставку. І ж не район мені оплачув, а держава. Невже державна робота ділиться на райони,села і т.д. Я ж не в іншу країну переїхав працювати ))

DOCENT
Загальноосвітні навчальні заклади підпорядковані органам місцевого самоврядування.
Ваші підйомні були з місцевого бюджету того населеного пункту, в якому Ви працювали спочатку.

Андрій Поляк
тобто я маю повернути і нічого зробити вже не можна?

DOCENT
А Вам на новому місці готові дати підйомні?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Якщо ви були звільнені за п.5 ст.36 КЗпП України, то повертати гроші ви не повинні.

Андрій Поляк
Добре. Тоді таке питання: чи можу я після того як закінчив університет 2 роки назад зараз підписати договір (типу повністю новий договір) для отримання підйомних? Чи це лише тим, хто зразу після закінчення університету пішов посаду вчителя? Нігде не зустрів такого...просто пише, що випускнику надається який пішов на роботу у школу.
Наперед дякую

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ні, цей процес здійснюється в тому році, коли закінчено ВНЗ і людина за направенням приступила до роботи.

Juice Fruit
В мене теж така проблема була. Вирішувала її в суді.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!