Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оплата труда учителя Чи оплачуються замінені уроки?
Вопрос и ответы на него

Чи оплачуються замінені уроки?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Чи оплачуються замінені уроки?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Вітаю! Сьогодні набула чинності Постанова КМУ № 128 від 23.04.2014 року, якою внесено зміни до п. 12 Постанови КМУ № 65 від 01.03.2014 року, тобто з 07.05.2014 року повертається оплата замін.

DOCENT
Te на що сподівалися справдилося і не з нового навчального року.

DOCENT
З сьогоднішнього дня немає підстав у бухгалтерів/керівників відмовляти у "встановлення доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх вихователів, помічників вихователів, учителів, майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-технічних та вищих навчальних закладів"

DOCENT
В такому випадку, мені, а може і не тільки мені не є зрозумілою фраза "А от цікаво, коли дійсно почнуть оплачувати заміни..."
Вона не містить знака запитання в кінці і виглядає, як риторична.

Але з якою метою була розміщена в гілці?

І, якщо припустити, що знак запитання таки є, то чи не буде відповіддю на це запитання мій попередній пост, для тих, хто хотів бимати можливість вимагати свою законну доплату за заміну?

Та все ж, шановний Вилен (МОДЕРАТОР), пропоную зупинити Holy War.

Новина гарна у будь-якому випадку

DOCENT
Пропоную видалити це та інші відповіді цієї гілки крім першої.

Ті ж, кому дійсно важливе це питання, знайдуть повну інформацію за посиланням першої відповіді.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!